Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kaj bi si vi mislili?

kaj bi si vi mislili?

Že nekaj časa nazaj sem spoznala fanta, ki živi v sosednjem manjšem kraju. Vedela sem, da ima punco, vendar sem ga velikokrat videla samega. Takoj so poskočile iskrice, vendar sva bila oba zadržana. Potem pa ko sem ga videla,da me je večkrat opazoval (enkrat tudina skrivaj) sem ga le ogovorila in fant se je razgovoril, postal je bolj odprt. In sem že mislila, da se bo kaj zgodilo.
Jaz pa že par let vsak dan (če mi rata) rolam. Nekako ob isti uri. In to on ve, saj me je nekajkrat “počakal”.In potem me zadene kot strela iz jasnega: začela sta s punco rolati in to po isti poti in ob isti uri in se srečavamo skoraj vsak dan! In ne gre mi v glavo, zakaj kar naenkrat taka sprememba. Ni dolgo nazaj ko mi je omenil, da je ona nešporten tip.Zdaj pa tole. Težko ga gledam, da se srečavamo vsak dan, saj ga ne morem preboleti. Sem spoznala nekaj drugih fantov, pa vedno znova pride na površje on. Se mi pa tudi zamalo zdi, da bom zdaj jaz odnehala in se jima skrivala. Zelo sem obremenjena in ne rolam več tako rada kot prej. Je pa res, da pri nas okoli ni druge take poti, da bi lahko spremenila pot. Edino če dam rolerje v avto in grem drugam. Sploh ne vem, kaj bi rad s tem dosegel.
Prosim za kakšen vaš nasvet saj zelo trpim
Hvala in lp!

trpeti zaradi moškega je bedaaa!

kaj sta pa vidva sploh imela skupaj? sta se samo pogovarjala (da si mislila, da bo kaj se razvilo)?

ni mi jasno, kaj imaš za preboleti, kot praviš? Pogovore??

Joj joj…še tvoj ni, pa bi ga rada že zvezala:)). Ima punco, česa ne razumeš? V tebi je videl sovaščanko, s skupnim interesom rolanje:).

Ne, med nama ni bilo nič. Kanja,morda sem se narobe izrazila,ko sem napisala “preboleti”. Želela sem razložiti, da veliko mislim nanj in da ga ne morem pozabiti, ker nekaj čutim do njega. V tem je ves problem.
lp

Kako čutiš nekaj do njega, ko ga sploh ne poznaš? Potem je le fikcija v tvoji glavi. Morda ti je všeč to stanje, da je on nedosegljiv, ti pa imaš neuslišano ljubezen.
Zberi se noooooooo, saj je moške populacije več na svetu, se bo že našel kdo, ki bo dosegljiv in primeren:).

Poznam ga že precej, saj sva se že veliko pogovarjala,poznam njegove interese, hobije… Vsakič ko sva se pogovarjala, mi je bil bolj všeč.

Stara si 18 do22,nimam več kaj komentirat.

Ampak ima punco, torej…vidva še kolega ne moreta biti, ker imaš ti čustva do njega. Ne delaj zmede.

otroci se igrajo v vrtcu,take ima moja hčer ki je stara 10 let,svašta.

Čisto te razumem:)

Imam podobno situacijo s tem da sva oba v zvezi.. Sam meni sicer ni do njega, on me je že pred najinima zvezama vabil na pijačo..
Moram pa rečt da mi je zeloo všeč ko ga vidim kje v družbi pa da škili proti meni:)))

Jebiga, malo me hormoni razmetavajo.. 🙂

…don’t play with me, ‘cous you’r playin’ with fire…
Rolling stones

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close