Splash › Forum › Starševski čvek › kaj bi kaj bi aoswkVKA 09.02.2024 ob 21:10 zadnji odgovor 09.02.2024 ob 21:19 ena sodelavka me je zelo užalila, nategnila, ponižala kako prebolet, oz kako nehat mislit na njo, skoz razmišljam, kako bi ji morala v fris povedati, kaj si mislim, ampak sem prej dobila HVALA BOGU sluzbo drugje prekleta pras….pizdunka nora Prijavi modrivrag 09.02.2024 ob 21:14 zadnji odgovor 09.02.2024 ob 21:19 Prej odmisliš in pozabiš bolje je. Prijavi Razlozi 09.02.2024 ob 21:19 zadnji odgovor 09.02.2024 ob 21:19 Razloži, kaj je bilo Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.