Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jutro žvauca, takle?

Jutro žvauca, takle?

Praznično vzdušje se nadaljuje, na šiht je pa le treba,, vsaj za nekaj ur…..grrrrrr☝️?

 

IMG 20231226 050819

Kam pa greš pijan ? Na šiht se gre trezen . Celo nedeljo si pil in norel a tam vejo da si alkoholik? Te je treba prijavt

Verjetno obe spita v objemu svojih dragih in res ne mislita nate norec.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5547, 26.12.2023 ob 05:57

Verjetno obe spita v objemu svojih dragih in res ne mislita nate norec.

Ostaja samo Takle, žaba se je zadnjič razkurila, ko je pijanec odprl temo Robiju.

Jutro, pa tak dopust, ko se s petelini zbujam. Bo delovno dons tud pr nas. Začenja se.

Babe pa res ne prenesete modrega! Itak ste pa že same sebi v napoto in boste že minuto po prvem prvem crkavale od depre!

In prav je tako!

V hudi depri je polarna driska. Nič nima ne babe ne familije samo te palce okrog vlači

Odgovor na objavo uporabnika
Nič od nič, 26.12.2023 ob 06:34

V hudi depri je polarna driska. Nič nima ne babe ne familije samo te palce okrog vlači

Polarni ima ime in je Milan!

Tebe pa mama ni kaj dosti naučila, ker se je gonila z drugimi!

Trol bebo me je hudo pogrešal. Kar ne more nehat.☝️? Je bilo celo noč pokonc in me čakalo, ha??

Odgovor na objavo uporabnika
Takle, 26.12.2023 ob 06:22

Jutro, pa tak dopust, ko se s petelini zbujam. Bo delovno dons tud pr nas. Začenja se.

Ja, kaj češ, tako je. Jaz bom bolj na izi. Grem za dobro uro zdaj v službo, pa še popoldan bom šel potem za kako urco in to je za danes dost.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2327, 26.12.2023 ob 06:05

Ostaja samo Takle, žaba se je zadnjič razkurila, ko je pijanec odprl temo Robiju.

Res je poniknila. Jaz je ne pogrešam. Videti je imela vsega dovolj.

Predlagam, da je Takle po novem Žvauca. Roko na srce, Takle ni ravno zanimiv nik. Hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Očitno, 26.12.2023 ob 07:02

Predlagam, da je Takle po novem Žvauca. Roko na srce, Takle ni ravno zanimiv nik. Hehe

Pa saj je tud to nekaj, da si ti veselo, ko si me celo noč čakalo zvesto kot pes.☝️?

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 26.12.2023 ob 06:54

Ja, kaj češ, tako je. Jaz bom bolj na izi. Grem za dobro uro zdaj v službo, pa še popoldan bom šel potem za kako urco in to je za danes dost.

Evo, mam že delavce na bajti. Saj drugač se kar veselim, da se enkrat začne.

Hahaha, kaksna izvirna smreka ?

Zakaj bi se žaba poslovila?

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 26.12.2023 ob 05:11

Praznično vzdušje se nadaljuje, na šiht je pa le treba,, vsaj za nekaj ur…..grrrrrr☝️?

 

IMG 20231226 050819

E super je tole ustvarjeno!??

 

Mja “očitno” mal sm vs sita. Ti vrag si tut.. vrag veš☝️

Uživajte

..https://youtu.be/Z5xuauDWxYw?si=TCl_YBs9Z7bvvtwe..

V tej pesmi je teorija meso postala in med nami prebivala?

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG ?, 26.12.2023 ob 08:48

E super je tole ustvarjeno!??

 

Mja “očitno” mal sm vs sita. Ti vrag si tut.. vrag veš☝️

Uživajte

..https://youtu.be/Z5xuauDWxYw?si=TCl_YBs9Z7bvvtwe..

V tej pesmi je teorija meso postala in med nami prebivala?

Sama se odločaš žvauca.

Jaz običajno dam trole na ignor in v marsikateri celi temi ne preberem in ne napišem niti enega posta.☝️?

Evo. Prvi del šihta je za mano, sem že doma. Še popoldan grem za dobro urco.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 26.12.2023 ob 10:44

Sama se odločaš žvauca.

Jaz običajno dam trole na ignor in v marsikateri celi temi ne preberem in ne napišem niti enega posta.☝️?

Evo. Prvi del šihta je za mano, sem že doma. Še popoldan grem za dobro urco.

A potem me boš pogrešal?

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG ?, 26.12.2023 ob 11:06

A potem me boš pogrešal?

Js te ne bom..

Vidš to.. ne da se mn tkle neke sm in taj brez zveze.

No, nj ti delo mine hitr. Js sm fraj te dni☺️. Se beremo kaj po ny. Ti js odprem temo, ko me bo zagrablo. Malo morm res odklopit. Vreme je pa tk lepo, da priopročam tut teb odklop za vodo. In res si se fajn spomnu za “drevček”. Lepa je slika. ?

 

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG ?, 26.12.2023 ob 11:15

Js te ne bom..

Vidš to.. ne da se mn tkle neke sm in taj brez zveze.

No, nj ti delo mine hitr. Js sm fraj te dni☺️. Se beremo kaj po ny. Ti js odprem temo, ko me bo zagrablo. Malo morm res odklopit. Vreme je pa tk lepo, da priopročam tut teb odklop za vodo. In res si se fajn spomnu za “drevček”. Lepa je slika. ?

 

Jp. Noč.?☝️ Grem do enih pod kovter.

Haha, kk se čudno zdj to bere! Js sm tna tole, kar ni moj komentar napisala, da js tega uporabnika ne bom, ki mi jemlje nick in me povsod v trme vlači..

CrazY FroG ?, 26.12.2023 ob 11:06

A potem me boš pogrešal?

 

Ta komentar ni biu moj. Malo zbrkljano in se bere narobe haha, eeeh ????

Žaba vzami si dopust od mona, te bomo nadomeščali, brez skrbi.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG ?, 26.12.2023 ob 11:20
Haha, kk se čudno zdj to bere! Js sm tna tole, kar ni moj komentar napisala, da js tega uporabnika ne bom, ki mi jemlje nick in me povsod v trme vlači..

CrazY FroG ?, 26.12.2023 ob 11:06

A potem me boš pogrešal?

 

Ta komentar ni biu moj. Malo zbrkljano in se bere narobe haha, eeeh ????

“CrazY FroG”,

A daj nehi no, a vzdevek ti kradejo?

Kaj pa če te zdaj obtožim, da se lažeš in da ti vse ti pišeš?

Tako kot ti tega obtožuješ mene, Fredo in verjetno še koga drugega.

Trol krade vzdevke, mi poskuša podtakniti stvari tudi, ko ne piše pod mojim vzdevkom. In sicer tako, da napiše in zastavi stvari, da bi delovalo kot, da sem jih jaz napisal.

 

Pač to kar ste me obtožili, ste me po krivici obdolžili. Samo toliko…

Kura po nakljucju v temi. Drekomesalec…

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close