Jutro žvauca, takle?
modrivrag, 26.12.2023 ob 05:11
Praznično vzdušje se nadaljuje, na šiht je pa le treba,, vsaj za nekaj ur…..grrrrrr☝️?
E super je tole ustvarjeno!??
Mja “očitno” mal sm vs sita. Ti vrag si tut.. vrag veš☝️
Uživajte
..https://youtu.be/Z5xuauDWxYw?si=TCl_YBs9Z7bvvtwe..
V tej pesmi je teorija meso postala in med nami prebivala?
CrazY FroG ?, 26.12.2023 ob 08:48
E super je tole ustvarjeno!??
Mja “očitno” mal sm vs sita. Ti vrag si tut.. vrag veš☝️
Uživajte
..https://youtu.be/Z5xuauDWxYw?si=TCl_YBs9Z7bvvtwe..
V tej pesmi je teorija meso postala in med nami prebivala?
Sama se odločaš žvauca.
Jaz običajno dam trole na ignor in v marsikateri celi temi ne preberem in ne napišem niti enega posta.☝️?
Evo. Prvi del šihta je za mano, sem že doma. Še popoldan grem za dobro urco.
CrazY FroG ?, 26.12.2023 ob 11:06
A potem me boš pogrešal?
Js te ne bom..
Vidš to.. ne da se mn tkle neke sm in taj brez zveze.
No, nj ti delo mine hitr. Js sm fraj te dni☺️. Se beremo kaj po ny. Ti js odprem temo, ko me bo zagrablo. Malo morm res odklopit. Vreme je pa tk lepo, da priopročam tut teb odklop za vodo. In res si se fajn spomnu za “drevček”. Lepa je slika. ?
CrazY FroG ?, 26.12.2023 ob 11:15
Js te ne bom..
Vidš to.. ne da se mn tkle neke sm in taj brez zveze.
No, nj ti delo mine hitr. Js sm fraj te dni☺️. Se beremo kaj po ny. Ti js odprem temo, ko me bo zagrablo. Malo morm res odklopit. Vreme je pa tk lepo, da priopročam tut teb odklop za vodo. In res si se fajn spomnu za “drevček”. Lepa je slika. ?
Jp. Noč.?☝️ Grem do enih pod kovter.
CrazY FroG ?, 26.12.2023 ob 11:20
CrazY FroG ?, 26.12.2023 ob 11:06
A potem me boš pogrešal?
Ta komentar ni biu moj. Malo zbrkljano in se bere narobe haha, eeeh ????
“CrazY FroG”,
A daj nehi no, a vzdevek ti kradejo?
Kaj pa če te zdaj obtožim, da se lažeš in da ti vse ti pišeš?
Tako kot ti tega obtožuješ mene, Fredo in verjetno še koga drugega.
Trol krade vzdevke, mi poskuša podtakniti stvari tudi, ko ne piše pod mojim vzdevkom. In sicer tako, da napiše in zastavi stvari, da bi delovalo kot, da sem jih jaz napisal.
Pač to kar ste me obtožili, ste me po krivici obdolžili. Samo toliko…
Forum je zaprt za komentiranje.
