Junij v Ljubljani – prireditve
Zdravo
Ker je tole eden izmed bolj aktivnih forumov, sem se odločila vprašati kar tukaj.
A ste kaj bili v Ljubljani te dni na kakšni prireditvi na Kongresnem trgu? Rada bi šla v soboto zvečer na predstavo Nežka se moži, pa me zanima glede na to, da vstopnine ni, kako je s sedeži. Verjetno so sedeži tam hitro zasedeni. Ali bi bilo čudno, če svoj zložljiv stol prinesem?
hvala
lp
če je prireditev odprtega tipa (brez ograj, varnostnikov …) potem je zložljiv stol smiselen ☺
če pa je prireditev zaprtega tipa (ograja, varnostniki …) pa nimaš kaj nostiti s sabo stvari, ki so potencialno lahko orožje ☻
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.