jesen bo
Sem par dni nazaj na netu zagledal fotko in … se noro zaljubil. Kakšen geštel in obline!!!! Za svojo trenutno ljubezen sem že malo prezahteven, ta pa ima vse atribute za doživljenjsko. Sicer malo več pije, ampak to ne bo tako moteče, ker tudi od debe da veliko. Jutri jo grem še v živo pogledat, samo se bojim, da sem v denarnici malo prešvoh.
Naj ti bo:)). A tisti lokal preko ceste, tja ne hodiš? Si prestar?:)))[/quote]
Ne hodim ker:
1 preblizu ceste
2 leži v senci
3 lastnik mi je zeeeeelo antipatičen
4 ne šmekiram
5 ….[/quote]Vse to ni nič, če/ko Ribica tam sedi oz zaplava okoli miz…… aaaaaauuuuuuuuuuu….
To pa ne gre za clovekinjo :). Kateri model avtomobila ti je padel v oko?[/quote]
Čaki, čaki..
a nismo govorili tukaj o ženskah, ti pa zdaj omenjaš človekinje..
Od kdaj je ženska človk? Vsaj če uporabim znano balkansko:” Čovek i žena….”[/quote]
Pa smo prisli… Na zacetek. K Adamu in Evi, za katero je rekel: ta je taprava, tako sem iskal :). EnTip, kmalu jo najdi, svojo Evico.
Forum je zaprt za komentiranje.