jesen bo
Waw, Poet, od ljubezni zadet :), lepo, zelo lepo. Sploh zadnji verz … ko pride zima in mraz, ko v vsaki snezinki isces le en obraz. Ne vem, kaj mi je, morda sem srecala nekoga, ki mi je pomagal, da sem se spet zaljubila v zivljenje. Morda je samo za kratek cas posijal v moje zivljenje in me tako zelo obdaril…
Waw, Poet, od ljubezni zadet :), lepo, zelo lepo. Sploh zadnji verz … ko pride zima in mraz, ko v vsaki snezinki isces le en obraz. Ne vem, kaj mi je, morda sem srecala nekoga, ki mi je pomagal, da sem se spet zaljubila v zivljenje. Morda je samo za kratek cas posijal v moje zivljenje in me tako zelo obdaril…[/quote]
Morda si ga pa res srečala…sreča je srečevati sončne ljudi, ki v tebi pustijo sledi…magari samo požgečkajo kot sramežljiv sončni žarek spomladi…in ti narišejo nasmeh na ustnice…
Velikokrat je ženska kot sončnica s sklonjeno glavo pod oblačnim nebom, razočarana, prezebla od hladnega vetra, čaka, da se sonce prebije izza oblakov in ko končno posije dvigne glavo ter zasije v vsej svoji lepoti…
Waw, Poet, od ljubezni zadet :), lepo, zelo lepo. Sploh zadnji verz … ko pride zima in mraz, ko v vsaki snezinki isces le en obraz. Ne vem, kaj mi je, morda sem srecala nekoga, ki mi je pomagal, da sem se spet zaljubila v zivljenje. Morda je samo za kratek cas posijal v moje zivljenje in me tako zelo obdaril…[/quote]
Morda si ga pa res srečala…sreča je srečevati sončne ljudi, ki v tebi pustijo sledi…magari samo požgečkajo kot sramežljiv sončni žarek spomladi…in ti narišejo nasmeh na ustnice…
Velikokrat je ženska kot sončnica s sklonjeno glavo pod oblačnim nebom, razočarana, prezebla od hladnega vetra, čaka, da se sonce prebije izza oblakov in ko končno posije dvigne glavo ter zasije v vsej svoji lepoti…[/quote]
… kar moski s casanova stilom obvlada(jo)te :). Kako fajn, da ste. Dobre in lepe besede s soncnih obrazov prezenejo mraz in nahranijo.
Morda si ga pa res srečala…sreča je srečevati sončne ljudi, ki v tebi pustijo sledi…magari samo požgečkajo kot sramežljiv sončni žarek spomladi…in ti narišejo nasmeh na ustnice…
Velikokrat je ženska kot sončnica s sklonjeno glavo pod oblačnim nebom, razočarana, prezebla od hladnega vetra, čaka, da se sonce prebije izza oblakov in ko končno posije dvigne glavo ter zasije v vsej svoji lepoti…[/quote]
… kar moski s casanova stilom obvlada(jo)te :). Kako fajn, da ste. Dobre in lepe besede s soncnih obrazov prezenejo mraz in nahranijo.[/quote]
Casanova stil? Hm….drugače pa besede tudi tebi lepo tečejo…Me veseli, da si se zaljubila v življenje. Življenje je prekratko, da bi samo sanjali o tem kako bi ga lahko lepo preživeli, veliko lepše ga je živeti tako kot smo sanjali…
… kar moski s casanova stilom obvlada(jo)te :). Kako fajn, da ste. Dobre in lepe besede s soncnih obrazov prezenejo mraz in nahranijo.[/quote]
Casanova stil? Hm….drugače pa besede tudi tebi lepo tečejo…Me veseli, da si se zaljubila v življenje. Življenje je prekratko, da bi samo sanjali o tem kako bi ga lahko lepo preživeli, veliko lepše ga je živeti tako kot smo sanjali…[/quote]
Ja, no, upam, da te nisem prestrasila s to izjavo. Stil don juana zapusti za sabo razdejanje in pogorisce, casanova stil pa vonj po pomladi-poletju-jeseni-zimi ali z drugimi besedami vse je dobro in lepo, zato se zenska lahko razcveti, ker ji je varno bit to, kar je.
🙂 pamet odpove, ker vsa kri samo do srca gre.[/quote]
Pravljica za lahko noč:).[/quote]
Se strinjam, za taresne, ki se vec ne zaljubljajo, je pravljica :), za ostale pa resnicni dozivljaji, ki puscajo lepe spomine, nekateri pa se razvijejo v ljubezen.
http://m.youtube.com/watch?v=dYF5Mfqcvp0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DdYF5Mfqcvp0
Pravljica za lahko noč:).[/quote]
Se strinjam, za taresne, ki se vec ne zaljubljajo, je pravljica :), za ostale pa resnicni dozivljaji, ki puscajo lepe spomine, nekateri pa se razvijejo v ljubezen.
http://m.youtube.com/watch?v=dYF5Mfqcvp0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DdYF5Mfqcvp0%5B/quote%5D
Del mene verjame v pravljice, ampak drugi del se prvemu močno posmehuje:)). Potem sem razklana med dvema poloma:).
Se strinjam, za taresne, ki se vec ne zaljubljajo, je pravljica :), za ostale pa resnicni dozivljaji, ki puscajo lepe spomine, nekateri pa se razvijejo v ljubezen.
http://m.youtube.com/watch?v=dYF5Mfqcvp0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DdYF5Mfqcvp0%5B/quote%5D
Del mene verjame v pravljice, ampak drugi del se prvemu močno posmehuje:)). Potem sem razklana med dvema poloma:).[/quote]
Kakšna pa bi bila ženska, če bi ne bila “razklana” 🙂
enTip, v cityparka si jo pejt iskat. In to mislim litteraly. Tam se zbirajo manekenke, fotomodeli, pornodive, hodijo v Zaro pa New Yorkerja, včasih zavijejo tudi v Erotic Shop v pritličju Hale A. Če ne drugega pa lahko tudi prodajalko zapecaš, itak so vse dobrega izgleda. Veselo nakupovanje !
Forum je zaprt za komentiranje.