Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek jesen bo

jesen bo

Naslov pesmi: Ljubezen in štirje letni časi…:)) Zelo lepo, le ena vejica je preveč v “jesenskem delu”. :))


Pozimi zna biti še bolj hladno, če nas ne greje ljubezen. 🙂

Waw, Poet, od ljubezni zadet :), lepo, zelo lepo. Sploh zadnji verz … ko pride zima in mraz, ko v vsaki snezinki isces le en obraz. Ne vem, kaj mi je, morda sem srecala nekoga, ki mi je pomagal, da sem se spet zaljubila v zivljenje. Morda je samo za kratek cas posijal v moje zivljenje in me tako zelo obdaril…

Waw, Poet, od ljubezni zadet :), lepo, zelo lepo. Sploh zadnji verz … ko pride zima in mraz, ko v vsaki snezinki isces le en obraz. Ne vem, kaj mi je, morda sem srecala nekoga, ki mi je pomagal, da sem se spet zaljubila v zivljenje. Morda je samo za kratek cas posijal v moje zivljenje in me tako zelo obdaril…[/quote]

Morda si ga pa res srečala…sreča je srečevati sončne ljudi, ki v tebi pustijo sledi…magari samo požgečkajo kot sramežljiv sončni žarek spomladi…in ti narišejo nasmeh na ustnice…
Velikokrat je ženska kot sončnica s sklonjeno glavo pod oblačnim nebom, razočarana, prezebla od hladnega vetra, čaka, da se sonce prebije izza oblakov in ko končno posije dvigne glavo ter zasije v vsej svoji lepoti…


Mogoče je pa to samo zaradi dolgotrajne suše, pa jo je treba samo malo zaliti. 🙂


Mogoče je pa to samo zaradi dolgotrajne suše, pa jo je treba samo malo zaliti. :)[/quote]

Ne kvari romantike…saj sonce je v bistvu vrtnar, ki potem pride s primerno cevjo in zaliva…:))


Mogoče je pa to samo zaradi dolgotrajne suše, pa jo je treba samo malo zaliti. :)[/quote]

Ne kvari romantike…saj sonce je v bistvu vrtnar, ki potem pride s primerno cevjo in zaliva…:))[/quote]

Poudarek je na “cevi” 😀


Ne, ampak na primerni cevi. Ne biti malenkostna. 🙂

Ne kvari romantike…saj sonce je v bistvu vrtnar, ki potem pride s primerno cevjo in zaliva…:))[/quote]

Poudarek je na “cevi” :D[/quote]

No, evo, tle se matram pol ure, da nekaj skup vržem..ti pa vidiš samo cev…kam gre ta svet….

Poudarek je na “cevi” :D[/quote]

No, evo, tle se matram pol ure, da nekaj skup vržem..ti pa vidiš samo cev…kam gre ta svet….[/quote]

Hja, pri meni tudi cev nekaj šteje, ne le romantika 😀

Waw, Poet, od ljubezni zadet :), lepo, zelo lepo. Sploh zadnji verz … ko pride zima in mraz, ko v vsaki snezinki isces le en obraz. Ne vem, kaj mi je, morda sem srecala nekoga, ki mi je pomagal, da sem se spet zaljubila v zivljenje. Morda je samo za kratek cas posijal v moje zivljenje in me tako zelo obdaril…[/quote]

Morda si ga pa res srečala…sreča je srečevati sončne ljudi, ki v tebi pustijo sledi…magari samo požgečkajo kot sramežljiv sončni žarek spomladi…in ti narišejo nasmeh na ustnice…
Velikokrat je ženska kot sončnica s sklonjeno glavo pod oblačnim nebom, razočarana, prezebla od hladnega vetra, čaka, da se sonce prebije izza oblakov in ko končno posije dvigne glavo ter zasije v vsej svoji lepoti…[/quote]

… kar moski s casanova stilom obvlada(jo)te :). Kako fajn, da ste. Dobre in lepe besede s soncnih obrazov prezenejo mraz in nahranijo.

Morda si ga pa res srečala…sreča je srečevati sončne ljudi, ki v tebi pustijo sledi…magari samo požgečkajo kot sramežljiv sončni žarek spomladi…in ti narišejo nasmeh na ustnice…
Velikokrat je ženska kot sončnica s sklonjeno glavo pod oblačnim nebom, razočarana, prezebla od hladnega vetra, čaka, da se sonce prebije izza oblakov in ko končno posije dvigne glavo ter zasije v vsej svoji lepoti…[/quote]

… kar moski s casanova stilom obvlada(jo)te :). Kako fajn, da ste. Dobre in lepe besede s soncnih obrazov prezenejo mraz in nahranijo.[/quote]

Casanova stil? Hm….drugače pa besede tudi tebi lepo tečejo…Me veseli, da si se zaljubila v življenje. Življenje je prekratko, da bi samo sanjali o tem kako bi ga lahko lepo preživeli, veliko lepše ga je živeti tako kot smo sanjali…

… kar moski s casanova stilom obvlada(jo)te :). Kako fajn, da ste. Dobre in lepe besede s soncnih obrazov prezenejo mraz in nahranijo.[/quote]

Casanova stil? Hm….drugače pa besede tudi tebi lepo tečejo…Me veseli, da si se zaljubila v življenje. Življenje je prekratko, da bi samo sanjali o tem kako bi ga lahko lepo preživeli, veliko lepše ga je živeti tako kot smo sanjali…[/quote]

Ja, no, upam, da te nisem prestrasila s to izjavo. Stil don juana zapusti za sabo razdejanje in pogorisce, casanova stil pa vonj po pomladi-poletju-jeseni-zimi ali z drugimi besedami vse je dobro in lepo, zato se zenska lahko razcveti, ker ji je varno bit to, kar je.

Rožica zacveti, ko je dovolj zalita. Ravno tako ženska??

Ko se pojavi, se zame cas ustavi. Srce ponori, kisika pa kot da vec ni.


in telo si umetnega dihanja zaželi. 🙂


in telo si umetnega dihanja zaželi. :)[/quote]

🙂 pamet odpove, ker vsa kri samo do srca gre.


in telo si umetnega dihanja zaželi. :)[/quote]

🙂 pamet odpove, ker vsa kri samo do srca gre.[/quote]

Pravljica za lahko noč:).

🙂 pamet odpove, ker vsa kri samo do srca gre.[/quote]

Pravljica za lahko noč:).[/quote]

Se strinjam, za taresne, ki se vec ne zaljubljajo, je pravljica :), za ostale pa resnicni dozivljaji, ki puscajo lepe spomine, nekateri pa se razvijejo v ljubezen.

http://m.youtube.com/watch?v=dYF5Mfqcvp0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DdYF5Mfqcvp0

Pravljica za lahko noč:).[/quote]

Se strinjam, za taresne, ki se vec ne zaljubljajo, je pravljica :), za ostale pa resnicni dozivljaji, ki puscajo lepe spomine, nekateri pa se razvijejo v ljubezen.

http://m.youtube.com/watch?v=dYF5Mfqcvp0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DdYF5Mfqcvp0%5B/quote%5D

Del mene verjame v pravljice, ampak drugi del se prvemu močno posmehuje:)). Potem sem razklana med dvema poloma:).

Se strinjam, za taresne, ki se vec ne zaljubljajo, je pravljica :), za ostale pa resnicni dozivljaji, ki puscajo lepe spomine, nekateri pa se razvijejo v ljubezen.

http://m.youtube.com/watch?v=dYF5Mfqcvp0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DdYF5Mfqcvp0%5B/quote%5D

Del mene verjame v pravljice, ampak drugi del se prvemu močno posmehuje:)). Potem sem razklana med dvema poloma:).[/quote]

Kakšna pa bi bila ženska, če bi ne bila “razklana” 🙂

In sanje so dovoljene!

Kakšna pa bi bila ženska, če bi ne bila “razklana” :)[/quote]

Me veseli, da si ti popoln:)).

Kakšna pa bi bila ženska, če bi ne bila “razklana” :)[/quote]

Me veseli, da si ti popoln:)).[/quote]

Nisem čisto popoln, manjka mi ena polovička 🙂

enTip, v cityparka si jo pejt iskat. In to mislim litteraly. Tam se zbirajo manekenke, fotomodeli, pornodive, hodijo v Zaro pa New Yorkerja, včasih zavijejo tudi v Erotic Shop v pritličju Hale A. Če ne drugega pa lahko tudi prodajalko zapecaš, itak so vse dobrega izgleda. Veselo nakupovanje !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close