jesen bo
Zaljubljen, pozimi, poleti, spomladi in jeseni:)))
http://www.youtube.com/watch?v=NNC0kIzM1Fo
Zaljubljen, pozimi, poleti, spomladi in jeseni:)))
[/quote]
Take rabimo :). Gajstne, navdusene, da se bo rodila kaksna nova pesemca.[/quote]
to pa z zaljubljenostjo nima zveze ☺
aja … jest babnice krešem, ker so tako pripravno narejena za takšen opravek … pa, ker mi perejo, peglajo, kuhajo, pospravljajo … ♥
Ljubezen je lepa…
Ljubezen je lepa v rani mladosti,
ko si omamljen in zaslepljen od norosti.
Ljubezen je lepa, ko cveti pomlad
takrat se vedno v srcu počutiš mlad.
Ljubezen je lepa kot dolgo toplo poletje,
ko barve in vonj dobi vsako cvetje.
Ljubezen je lepa, kot jesenskih dežnih kapljic ples,
ko se hitijo v zlato obleko preoblačiti krošnje dreves
Ljubezen je lepa, ko pride zima in mraz
ko v vsaki snežinki iščeš le en obraz..
avtor: Poet…od ljubezni zadet..:))
Forum je zaprt za komentiranje.