Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek je milionar

je milionar

in 30 let starejši od mene-a sem vanj resnično zaljubljena!-vendar imam partnerja in otroka…ne vem, kako naprej?

Imamo vedeževalko na forumu? Bo ona povedala, kako naprej :))).

hitro se loči, železo se kuje dokler je vroče. Milijonarjev je malo, lepih punc kot toče. Ne izpusti sreče iz svojih rok.


Si prepričana, da ne boš šla nazaj? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Milionar…česa… Fižolčkov?

vsi tisti, ki obsojate ženske-ker so z mnogo starejšimi moškimi in-za vas žal precej premožnimi…ste prepričani, da v taki vezi ne moreta obstajat kemija in ljubezen ????? in – zakaj ?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close