je kje kakšen dec za ožent
Moja prijateljica sredi 30-it, je samska kar jo zelo daje, zato sem se odločila, da ji bom brez njegove vednosti poskusila poiskati deca. Naj povem, da tale moja prijateljica dobro zgleda, ima zelo dobro službo , zelo izobražena in razgledana, je primorka (vipavska) in je zelo uredu kot človek, zato se se odločila, da ji pomagam, zato punce in fantje, če poznate kakšnega tipa podobnih lastnosti in je sam poskusimo!
….huh…moj sosed Francelj……žena mu je ušla in hodi dan za dnem po hribu gor in dol…pa kadarkoli me sreča, me vpraša, če vem za kakšno ženšče, s katero bi se uženil, hehe..
Če je tvoja prijatelca pripravljena ….javi mi….je dec taprav…tud čez roke jo bo spustu, če bo hotela…:)))
******************
Andreja, zavarovalni zastopnik
051-399-125
Forum je zaprt za komentiranje.