Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek je kje kakšen dec za ožent

je kje kakšen dec za ožent

Moja prijateljica sredi 30-it, je samska kar jo zelo daje, zato sem se odločila, da ji bom brez njegove vednosti poskusila poiskati deca. Naj povem, da tale moja prijateljica dobro zgleda, ima zelo dobro službo , zelo izobražena in razgledana, je primorka (vipavska) in je zelo uredu kot človek, zato se se odločila, da ji pomagam, zato punce in fantje, če poznate kakšnega tipa podobnih lastnosti in je sam poskusimo!

Poznam enega, sam je Štajrc.

Nasprotja se privlačijo :-o))))))

jest tud poznam enga, samo je Gorenc

bl bo zmešana kri, bl bojo pametni otroc. 🙂

Tee-ja! Za začetek, bi lahko spustila kakšen e-mail naslov…Imam pa občutek, da ti tule malček provociraš… ;-)))))).

….huh…moj sosed Francelj……žena mu je ušla in hodi dan za dnem po hribu gor in dol…pa kadarkoli me sreča, me vpraša, če vem za kakšno ženšče, s katero bi se uženil, hehe..

Če je tvoja prijatelca pripravljena ….javi mi….je dec taprav…tud čez roke jo bo spustu, če bo hotela…:)))

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

jaoo spidi, heh, drgac pa zlo romanticna ta zadeva, hehe

Cau,
jst mam pa soseda k je sportnik pa faca, samski itd itd.. mogoce bi pa slo. Rocker po srcu.

Imam prijatlja. 36 let. Odličen in iz okolice Gorice.
Se ne hecam.

lp Alex

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close