Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Je katera iskala samo bogatega in sexi?

Je katera iskala samo bogatega in sexi?

spet dokazuejš, da nimaš totalno NOBENEGA pojma. stari UNI je še vedno 7. stopnja izobrazbe in je približno ekvivalenten mag. po bolonjcu. glede na tvoja leta si lahko hodil samo na star sistem, ker ob delu unija nisi delal. sicer si sam priznal, da imaš VIŠJO, torej imaš po bolonjcu 6/1 in niti 6/2 ne, kar bi bil bolonjski uni.

in ja, žal je tako. če nimaš (vsaj) 7. stopnje in si do zdaj tlačil RAM-e v PC-je in vijačil v proizvodnji, lahko v razvojnih oddelkih delaš edino, če boš tam pometal.[/quote]

Velecenjena in spoštovana Lepopraska, omikana in graciozna gospodična, dovolite, da vas v nasprotju z vašo otročjo arogantno prepotentnostjo in domišljavostjo opozorim na manjša zmotna prepričanja v razmišljanju, namreč raba besed, kot so faf*, kur*, jeb* itd. , ni posebej cenjena v intelektualnih sferah, razen če nisi zelo močno pribit(a) s kakšnimi močnimi alkoholnimi pijačami, ampak tvoji talenti prihajajo do izraza že brez tega. Namreč tvoj največji potencial se je skrival, a zaradi let počasi splahnel, ker se pomikaš v zrela +35, v porno industriji. 😉

Priložnost zamujena, ne vrne se nobena PRESS[/quote]

Sorry, ampak tudi besedičenje, kot ga serviraš ti, ni kdove kako cenjeno. Pa ne samo v intelektualnih sferah.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Da bi vsaj bla dober troll, no si boljši troll kot kak Marko, to ti priznam…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


jaz ti pa pravim, da VSI NE RAZMIŠLJAJO tako kot ti, tako razmišlja povprečen moški in povprečna ženska. (nekateri) moški, milionarji, si nočejo omislit boljše, lepše, vplivnejše… ženske. jaz kot ženska si nočem omisliti 25-letnika, ki je ustanovil firmo in je ravno tako milionar, niti nočem bogatejšega ali ne vem kakšnega moškega. si se kdaj vprašal s kom in zakaj je poročen zuckerberg? misliš, da ne bi mogel imet boljše, lepše, mlajše, bolj slavne?

ljudje imajo drugačne prioritete. in če hoče sponzoruša imet bogatega zlatarja in se plodi z njim – ji nič ne zavidam, ko si ga najde. njegov denar in status me ne ganeta.

marko je edini približno normalen moški na forumu in poleg tega nima zabitih izjav. ti ne zdržiš s njegovim tempom niti 5 minut.

tebi pa res ne potegne, ane? :)))
oni NOČEJO iskati nove partnerke – in ne zato, ker so nesposobni kot več forumašev tukaj in je “jim ne da ukvarjat” z ženskami :))))[/quote]
Zakaj pa bi karkoli iskali, če jim zakon laufa? Kaj je tu spornega? Pišem o ljudeh, ki se zaradi tega ali onega razloga ponovno znajdejo v vlogi samskih. In, kot vemo, takšni ne manjka. Niti med ženskami, niti moškimi. Tako med uspešnimi kot neuspešnimi. Lepimi ali grdimi. Mladimi ali starimi.

PS: Komentarji tipa, “tebi pa res ne potegne, ane?”, itd kažejo, da tvoja morebitna karierna uspešnost, ni edini “problem”, ki te spremlja skozi življenje. 😀

marko je edini približno normalen moški na forumu in poleg tega nima zabitih izjav. ti ne zdržiš s njegovim tempom niti 5 minut.[/quote]

Super bosta lahko skupaj hodla po socialno in dalje pisala kako slab šiht imam medtem ko plačujem za tvojo socialno, kot še eni negovalki las s peroksidom….. Keri sugar daddy pa ti plačuje futranje synthola? Ker Marko vem da ni za te fore…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

točno to.
point je v tem, da moškemu (ali ženski), ki je večno nezadovoljen in razmišlja o tem, kako bi bimel boljšega, mlajšega, bogatejšega, razmerje ne more uspevat, razen če se celo življenje pretvarja.
aja, saj to pomeni, da mu NE uspeva. 🙂

Velecenjena in spoštovana Lepopraska, omikana in graciozna gospodična, dovolite, da vas v nasprotju z vašo otročjo arogantno prepotentnostjo in domišljavostjo opozorim na manjša zmotna prepričanja v razmišljanju, namreč raba besed, kot so faf*, kur*, jeb* itd. , ni posebej cenjena v intelektualnih sferah, razen če nisi zelo močno pribit(a) s kakšnimi močnimi alkoholnimi pijačami, ampak tvoji talenti prihajajo do izraza že brez tega. Namreč tvoj največji potencial se je skrival, a zaradi let počasi splahnel, ker se pomikaš v zrela +35, v porno industriji. 😉

Priložnost zamujena, ne vrne se nobena PRESS[/quote]

Sorry, ampak tudi besedičenje, kot ga serviraš ti, ni kdove kako cenjeno. Pa ne samo v intelektualnih sferah.[/quote]

Oh, super, čestitike za ves trud, da si skupaj zvrstila celo 2 povedi in ne samo 1. Glavno, da si pač v nečem nasprotovala, da si končno prišla do svoje velike priložnosti nekaj napisati ‘kontra’, čeprav brez vzročne povezanosti s temo, ampak so bile poved verjetno neke pretekle osebne zamere, katerih itak ne boš priznala, ker ti itak ne zameriš nikomur. :)) Poskušal se bom obremenjevati z jedko osebno opazko, kjer si me čisto osebno in vrednostno degradirala, saj sem ves čas iskal častihlepno potrditev intelektualca, kakor Lepopraska. Svoje trpljenje bom poskušal karseda čustveno intenzivirati, tako da si bom tvojo dvostavčno poved ponavljal v mislih, le da boš prišla do osebnega zadoščenja, ker zelo rad ugajam ženskam. Prijetni sadistični užitki! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


matjažko misli, da je njegovo poznavanje štirih tujk (za katere imamo, mimogrede, čisto ustrezne besede v ljovenskem jeziku) blazno smešno in dokaz njegovega superiornega intelekta.
(evo, a nism takoj bolj pametna izpadla)…


matjažko misli, da je njegovo poznavanje štirih tujk (za katere imamo, mimogrede, čisto ustrezne besede v ljovenskem jeziku) blazno smešno in dokaz njegovega superiornega intelekta.
(evo, a nism takoj bolj pametna izpadla)…[/quote]

Lepolaska, kaj naj, če sem lep in pameten in skoraj intelektualac kot ti. 😀
Ampak to ni pomembno, glavno, da imam šarm in privlačim 20-letnice, tako kot večina moških na MON-u. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

ja, nedvomno

ja, nedvomno[/quote]

Dajmo tvoja leta na pol, boš videla, kako bom privlačil obe tvoji polovici. ;D

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

aja, mladoletnice so ti všeč.
no saj mentalna zrelost bo približno na isti stopnji…

aja, mladoletnice so ti všeč.
no saj mentalna zrelost bo približno na isti stopnji…[/quote]

Kje si učila deljenja, ker 36 na pol je 18, pri štetju ti ne bi zameril, ker se tak ne spomniš več? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

mogoče se ti ne bi smel učit o mojih letih pri nekulturnem :)))


jaz ti pa pravim, da VSI NE RAZMIŠLJAJO tako kot ti, tako razmišlja povprečen moški in povprečna ženska. (nekateri) moški, milionarji, si nočejo omislit boljše, lepše, vplivnejše… ženske. jaz kot ženska si nočem omisliti 25-letnika, ki je ustanovil firmo in je ravno tako milionar, niti nočem bogatejšega ali ne vem kakšnega moškega. si se kdaj vprašal s kom in zakaj je poročen zuckerberg? misliš, da ne bi mogel imet boljše, lepše, mlajše, bolj slavne?

ljudje imajo drugačne prioritete. in če hoče sponzoruša imet bogatega zlatarja in se plodi z njim – ji nič ne zavidam, ko si ga najde. njegov denar in status me ne ganeta.[/quote]
Kot prvo, a je tako težko razumeti, da NE govorim o ljudeh, ki so z dano situacijo, kakršnakoli le ta že je, zadovoljni, samski ali ne, in pač ne razmišljajo o kakršnikoli spremembi? Ne govorim o tvojih dolga leta poročenih direktorjih. Niti Zuckerberg-u. Sploh poznaš njegovo zgodbo? Čemu daješ primeri, ki vse kaj drugega dokazujejo?

Kot drugo, ves cas pisem o relativno “super uspešnih” (čeprav nivoja Zuckerberg-a res nisem imel v mislih, nenazadnje sem dal le primer ženske, karierno precej nadpovprečne zdravnice), ti pa mi sedaj napišeš, da razmišljam kot povprečen moški oz. ženska. Mislim… FYI: Povprečen moški ali ženska celo življenje preživi brez, da bi o teh rečeh kaj dosti razmišljal. In v tem smislu je omenjeni Zuckerberg sila povprečen, fyi. Poparčka se s primerljivo sovrstnico podobne starosti, ker nič drugega mu v času parčkanja niti ni domet, mnogi med njima pa vajo kasneje v življenju še kdaj ponovijo ali pač ostanejo samski.
Sploh pa to kar jaz pišem ni le nekaj kar bi zraslo na mojem zelniku. Nenazadnje, v zadnje času se lahko zasledi vse več znanstvenih raziskav, ki to kar pišem tudi empirično dokazujejo. Res pa, da se večina, bom rekel, povprečnih ljudi s tem še ni pripravljena soočiti.

Večina moških, ki so z žensko dolga leta, se ne bo kar tako na vrat na nos ločila. Zuckerberg ne rabi ženske, da mi kuha, pegla, ipd. Z njo je zaradi drugih razlogov in to dolga leta. In čeprav je njuna zveza daleč od idealne, bi bila neporoka traumatični korak, ki lahko izrazito negativno vplival na biznis, networth in tudi čisto privat zivljenje. Kot prvo, tip je smotan, lesen okoli žensk, money&power hungry geek. Z žensko sta imela že hude probleme, šla narazen, itd, kar sploh ne čudi glede na njegov fokus, v poroko pa ga je praktično prisilila ona in njena družina. Da se ni poročil, bi v roku keks zgubil težke milijarde, lastniški delež, in si sila zakompliciral življenje. Pa ni on James Bond, prosim lepo. Tako pa ima tam neko kolikor toliko stabilno rec od veze, da nadaljuje s poslom, ki ga je pred leti zacel.

Torej, prav imaš edino v tem, da ne razmisljamo vsi enako.

mogoče se ti ne bi smel učit o mojih letih pri nekulturnem :)))[/quote]

Oh, kako težko uganit, da jih šteješ 35-40, kot da nisi navajala svojih 50-letnikov in neposredno lastno starost.
Uganil na leto točno, a? 😀 Ne znaš vozit moških in vodit za nos, ali kaj, jah, če uporabljaš direkten moški način komunikacije, ker ti je ženski pristop svetlobne milje daleč, sedaj bi morala biti lisičje tiho, ko sem ti zadel leta… 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


kljub temu, da imaš range 5 let, še vedno nisi uganil “na leto točno”. :))))
ampak če se boš bolje počutil, DA, premlad in preveč infantilen si zame :)))


to je jasno, ti meni razlagaš, kako sem prestara za večne nezadovoljneže.
le zakaj za vraga bi hotela biti takemu všeč?

točno to.
point je v tem, da moškemu (ali ženski), ki je večno nezadovoljen in razmišlja o tem, kako bi bimel boljšega, mlajšega, bogatejšega, razmerje ne more uspevat, razen če se celo življenje pretvarja.
aja, saj to pomeni, da mu NE uspeva. :)[/quote]
Pa kdo tu govori o ljudeh, ki “večno so nezadovoljni in razmišljajo o tem, kako bi imeli boljšega, mlajšega, bogatejšega, … partnerja”?? O kakšnem pretvarjanju sedaj govoriš? Ves cas pisem predvsem o principih po katerih se parčkamo. Zakaj karierno izrazito uspešna zenska, predvsem ko je enkrat v letih, več ne more dobiti svojega vrstnika, če je bolj uspešna kot lepa.
Zakaj ima Marko doma nezaposljivo zensko? Ker si boljše, ki bi mu poleg podobno karakterno ustrezala, v obdobju “iskanja” pač ni zmogel dobiti. Kaj je tu kontraverznega? Tako pač je. Isto velja zame ali zate. Ko (ce) bosta skupaj 10 let, bodo razlogi, da sta še vedno skupaj, nekaj čisto tretjega.


saj si dal sebe za primer in povedal, da bi, če bi imel več denarja, imel boljšo žensko.
če bi bil zadovoljen, ne bi razmišljal o tem, kako bi imel boljšo (ampak npr. o novem vikendu, avtu, podjetju).
oz. na kratko, želiš si imet boljšo, mlajšo, lepšo, bolj slavno, ampak si nesposoben tako dobit.

zadovoljni ljudje ne premišljujejo o bolj zeleni sosedovi travci…

točno to.
point je v tem, da moškemu (ali ženski), ki je večno nezadovoljen in razmišlja o tem, kako bi bimel boljšega, mlajšega, bogatejšega, razmerje ne more uspevat, razen če se celo življenje pretvarja.
aja, saj to pomeni, da mu NE uspeva. :)[/quote]
Pa kdo tu govori o ljudeh, ki “večno so nezadovoljni in razmišljajo o tem, kako bi imeli boljšega, mlajšega, bogatejšega, … partnerja”?? O kakšnem pretvarjanju sedaj govoriš? Ves cas pisem predvsem o principih po katerih se parčkamo. Zakaj karierno izrazito uspešna zenska, predvsem ko je enkrat v letih, več ne more dobiti svojega vrstnika, če je bolj uspešna kot lepa.
Zakaj ima Marko doma nezaposljivo zensko? Ker si boljše, ki bi mu poleg podobno karakterno ustrezala, v obdobju “iskanja” pač ni zmogel dobiti. Kaj je tu kontraverznega? Tako pač je. Isto velja zame ali zate. Ko (ce) bosta skupaj 10 let, bodo razlogi, da sta še vedno skupaj, nekaj čisto tretjega.[/quote]

Kakšna je “boljša”? Zate je merilo veliko oprsje in da ti pošlje selfi, tako kot 30-tim moškim pred tabo…
Ne moreš drugemu določati okusov in vrednot, kaj je komu pomembno, na podlagi česar izbere partnerju.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sorry, ampak tudi besedičenje, kot ga serviraš ti, ni kdove kako cenjeno. Pa ne samo v intelektualnih sferah.[/quote]

Oh, super, čestitike za ves trud, da si skupaj zvrstila celo 2 povedi in ne samo 1. Glavno, da si pač v nečem nasprotovala, da si končno prišla do svoje velike priložnosti nekaj napisati ‘kontra’, čeprav brez vzročne povezanosti s temo, ampak so bile poved verjetno neke pretekle osebne zamere, katerih itak ne boš priznala, ker ti itak ne zameriš nikomur. :)) Poskušal se bom obremenjevati z jedko osebno opazko, kjer si me čisto osebno in vrednostno degradirala, saj sem ves čas iskal častihlepno potrditev intelektualca, kakor Lepopraska. Svoje trpljenje bom poskušal karseda čustveno intenzivirati, tako da si bom tvojo dvostavčno poved ponavljal v mislih, le da boš prišla do osebnega zadoščenja, ker zelo rad ugajam ženskam. Prijetni sadistični užitki! :D[/quote]

Saj se niti ne bi oglasila, če se ne bi lotil presojanja pisanja nekoga drugega.
Iskreno mislim, da je tvoj stil pisanja obupen – preveč pridevnikov, občasni anahronizmi, večkrat zelo čudaška tvorba stavkov, edino, kar ti pri tvojem pisanju štejem v plus, je, da za razliko od večine kolikor toliko dosledno postavljaš vejice. V vsebino se pa sploh ne bom spuščala, da mi slučajno ne obleži v želodcu.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

A se ti ne zdi, da si skrajno subjektivna (izhajajoč iz neke zamere), če se pedantno vpikneš z vsebinsko neumestnim komentarjem za točno določeno osebo, medtem ko si z drugim dopisuje, in da je očitek potem še za povrh tak, da 90% ljudi dela podobne napake, ampak, hudiča, tebe le v tej osebi nekaj zmoti? 😉

Oh, v plus si šteješ, da pišem vejice? Hvala, ker sem bil delež pokroviteljske pohvale. 😀 No, ampak v nekaj sem skoraj prepričan, da je moj slog zagotovo bolj razgiban, živ, ekspresiven in barvit od tvojega, ki pišeš zelo distancirano, hladno uradniško, razumsko, dosledno, točno, natančno, formalno, nečustveno, brez začimb humorja, cinično… Ampak to je stvar okusa, Matkiču zagotovo ti bolj odgovarjaš, ker si računalniško korektno analizatorska, kakor bi se tudi dobro odrezala v kakšni odvetniški pisarni.

gospa pikolovska press

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


to je jasno, ti meni razlagaš, kako sem prestara za večne nezadovoljneže.
le zakaj za vraga bi hotela biti takemu všeč?[/quote]
Kot prvo, jaz ti ne pišem tako osebno, ko se ti zdi. Niti pišem o ženskah tvoje starosti ali kaj ze. Niti kaj bi ti morala ali naj ali… početi, itd. Kar se greš, je čisto cool, če ti ustreza, kar se mene tiče. Uživaj kar se da. Ne glede na to koliko let imaš ti ali tvoj tip, itd.

Pišem predvsem o splošnih principih parčkanja. In to tistih, ki so samski, pa si želijo resne zveze. Pa še to ne toliko za vse kot predvsem za tiste, ki iztopajo po svoji karierno/poslovni uspešnosti. Izhajam pa iz tvoje trditve (s katero se tudi sam popolnoma strinjam), da ženske načeloma ne želite v zvezo, celo relativno neresno vezo, z moskimi, ki niso vsaj približno na vašem nivoju (tudi finančno).

Iz zgornjega sem potem speljal logičen zaključen, da ravno zaradi te self-imposed “zahteve”, karierno izrazito uspešne ženske v veliki večini primerov enostavno nimajo šans pri vsestransko enako ali bolj uspešnih vrstnikih, ker le ti po večini gledajo nekoliko mlajše. In, da smo starejši, ki te “zahteve” izpolnjujemo potem good match za takšne vele uspešnice. Marsikatera, ki ni pripravljena na ta ali kak podoben kompromis, pa pač ostane sama, s tem da med tistimi najbolj situiranimi ne manjka žensk, ki si omislijo toyboy-a, precej mlajšega več ali manj je.bača.

Recimo, da si ena od žensk, katere uspešnost presega videz + mladost + karakter. Daješ vtis, da si problem, ki sem ga opisal, krasno rešila, in to ravno na način za katerega trdim, da je odlična rešitev. Super. Pravič tudi, da se ti mladi zdijo neprimerni buhtlji, itd. Prav. Verjamem, da bi tudi moja, sploh od kar sva v vezi, rekla nekaj takega.

Tu pa ti je sveder zavrtal blizu živca. Namreč, oba, a veva, da vsi tvoji vrstniki niso neprimerni buhtlji. Pa bom dal svojo žensko za primer, da te bo manj bolelo. V času, ko je moja punca “ISKALA”, oziroma sva se našla,
so obstajali tudi njeni vrstniki, ki me šišajo po marsičem, ne le da so ji dosti bliže po letih. Zakaj ni raje poskusila srečo s kaksnim od njih? Mu pristopila, če že on ni do nje? Oblekla minico, kot praviš. Iz iztega razlogo kot jaz nisem poskusil srečo z Adriano Lima! Ker vem, da NIMAM ŠANS! Kaj je tu spornega? Pa s tem ne trdim, da bi bila Lima nujno zame ali kogarkoli idealna partnerka, tudi, če bi me hotela. Le zavedam se svojega dometa, realnosti. In tega, kako to, da sem pristal s to s katero sem. Malo sem se naveličal letanja od cveta do cveta, ona se je pokazala ne le kot izrazito boljša in kompatibilnejša od vseh s katerimi sem imel opravka in eto, odločil sem poskusiti kaj bolj trajnega.

Seveda, ne bova sedaj glasno razglabljala, da boljšega enostavni nisva bila sposobna dobiti. En na drugega sva ponosna. Krasno. Vseeno pa mi ni hudo na internet relativno anonimno napisati, da ce bi bil v casu iskanje vsestransko boljši kaveljc, bi skoraj gotovo takrat dobil splošno gledano boljši “komad”, tako kot nenazadnje tudi moja, ker bi se najbrž gibal v “višjih” krogih.

In to je “vse” kar sem imel v mislim, ko sem napisal, zakaj ženske, ki so bolj uspešne kot lepe, pač ne posegajo po svojih veleuspešnih vrstnikih. Lahko pa dobijo več ali manj starejše, katerih uspešnost je primerljiva njihovi.


Pa kdo tu govori o ljudeh, ki “večno so nezadovoljni in razmišljajo o tem, kako bi imeli boljšega, mlajšega, bogatejšega, … partnerja”?? O kakšnem pretvarjanju sedaj govoriš? Ves cas pisem predvsem o principih po katerih se parčkamo. Zakaj karierno izrazito uspešna zenska, predvsem ko je enkrat v letih, več ne more dobiti svojega vrstnika, če je bolj uspešna kot lepa.
Zakaj ima Marko doma nezaposljivo zensko? Ker si boljše, ki bi mu poleg podobno karakterno ustrezala, v obdobju “iskanja” pač ni zmogel dobiti. Kaj je tu kontraverznega? Tako pač je. Isto velja zame ali zate. Ko (ce) bosta skupaj 10 let, bodo razlogi, da sta še vedno skupaj, nekaj čisto tretjega.[/quote]

Kakšna je “boljša”? Zate je merilo veliko oprsje in da ti pošlje selfi, tako kot 30-tim moškim pred tabo…
Ne moreš drugemu določati okusov in vrednot, kaj je komu pomembno, na podlagi česar izbere partnerju.[/quote]
Obvoz

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close