Je hči od Tine Maze v resnici “fantek”?
Kupi si dobra očala in še enkrat dobro poglej! Na tisti sliki, ki sem jo videla jaz, je res zgledala kot fantek.Kar se pa tiče mojih otrok: imam odrasle tri otroke in vsi trije imajo družine.Vse ostalo je tvoje: tvoj besedni zaklad in tvoje besedišče, s katerim kažeš svojo kulturo.
Jaz sem bila pri 4 letih in pol postrizena na krtacko. Oce me je peljal k svojemu frizerju na Dunajski nasproti Razstavisca, mama z mojo novo frizuro ni bila zadovoljna, zato naju je poslala nazaj, da popravijo. Pa me je frizer kar na krtacko obrili in je bila zadeva resena. Meni se je pa se fino zdelo, da izstopam, da zgledam kot fant. Zgledati ni isto kot biti, zapomnite si to, bolnice. Sem zenska od prvega dne in bom do zadnjega dne.
Forum je zaprt za komentiranje.