Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je hči od Tine Maze v resnici “fantek”?

Je hči od Tine Maze v resnici “fantek”?

Na zadnji fotografiji je čisti fantek, sem šla preveriti, če sem zmotno mislila, da ima hči, pa vidim, da se ne motim. Potem pogledam nekaj ostalih fotografij- povsod fantek- pirat, modre majčke,…

Ah daj no. Tudi moja hči se kot mala ni rada oblačila preveč punčkasto.

Tvoje misli so samo tvoje!

Ne spravljajo se javno nad otroke. Niso javne osebnosti. So samo otroci javne osebnosti, zato jih ne vlači po forumih.

Kar tebi po glavi blodi je neskončna neumnost

Jaz sem bila kot otrok vedno oblecena v modrem In bila sem kavbojka, partizanka in vse ostalo, kar se otroci igrajo. Imela sem pistolco in naredila sem si lok s puscicami. A sem zato moski?

Avtorca ti si okalupljena v glavi!

Kaj, spet boste uporabili TM za propagando kot ste jo pet let nazaj za ‘izdelek’ ki naj bi ‘rešil’ človeštvo od nevarnosti?

Verjetno zdaj obžaluje svojo marketing vlogo…ampak je zdaj žal prepozno….še vedno se eni spomnimo nasmejane promotorke….

 

fsi tako napadate onega bajsa judoista.  resnico sem vam že povedal, vam ni dišala. posebej lezbačikam in  lgbt luzerkam, levim fašitom in teoxičnim feminstkam , samskim mamicam.

resnica je ta, da vsa ktrener če želi, da ga varovanke ugobajo, jih mora fukat. ženska je zvesta,ubogljiva in pridna takrat ko mora investirat pičko ali in svoj denar.  tako pač je.  spet bodo fse luzerke tukaj norele, ampak tako je.

in v športu, je sploh tako.  ker ne more bit uspešen trening opravljen, če varovanko fuka drugi. ker pol uboga drugega. zato fsak predrzen trener, kto je njen mož,  uporabi to.  moral bi takoj prekinit. ampak ni tega naredil. isto je pri izimbajevi.  to da preživijo veliko časa skupi in da je trenr, trenr mora bit strog,  da so velikokrat športnice v posameznih discipliniah al ezbike ali pa bolj možače, bolj lahke. seseveda to zgodi.  ker se itak mora.  ampak dobro.  fora če že žlite  je v tem ,da  ima radai ncest. in da imajo na koroškem veliko incesta. kot na gorenjskem, in dolenjskem, kot v avstriji in nemčiji.  tko pač je.

in  njej je to pač sexy.  tko je. samo povem dejstva.  ona lahko govori kaj če,. ve se to. to je splošno znano med športniki.

tina maze ni preveč pametna niti preveč atletska  niti nič.  to ni preveč pametna ženska.

jaz ne vem, kaj fse ima ona doma. kaj ona dela iz otrok.  nisem niti videl slike.  vem pa zagotovo da ni čisto diht. to pa vem.   in da bi  mazetkova, res  otroka indoktrinirala v lgbt woke sceno, to bi jaz kr verjel.  to sesploh en bi čudil.  to če bi me kdo vprašal, bi rekel, če je možno.  za mazetkovo je možno zelo.  ker ona res ni čist diht.  pa nezaradi spolnih fantazij, ampak ker res ni preveč pametna.   ta je res iq 50.  tudi ne vem kaj se čutite, če je iz črne iz koroške. to je leglo incesta. saj če mi en verjamete, idite za 2 dni na koroško. če ste od drugje. ker če se od tam, vam bo tko normalno.  ampak česte recimo iz  lj. mb. recimo. in ifitep ogledat in bodite tam 2 dni.  pa boste hitro videli o čem vam govorim.  malo sep ogovarjate z ljudmi.  boste hitro razumeli.  ja, malo so počasni, malo čudni. in čerazumeš da z incestom se kri ne meša in da padeiq za 5 točk z fsako generacijo, pol vam bo hitro jasno.  če bo sedaj kdo užaljen verjetno bo, ok.  jaz vam povem  tako kot je.  mazetkova je kr pervrznica. kot večina športnic.

Punčka je v plavo oblečena in je zato fantek? Daj omisli si skrbnika, tvoj IQ je dovolj nizek da ti pripada. Golazni bolane.

Stil ima deški.

Ni se še odločila kaj bo.

Odgovor na objavo uporabnika
enaodta., 12.09.2025 ob 17:18

Na zadnji fotografiji je čisti fantek, sem šla preveriti, če sem zmotno mislila, da ima hči, pa vidim, da se ne motim. Potem pogledam nekaj ostalih fotografij- povsod fantek- pirat, modre majčke,…

Se strinjam.Na sliki zgleda kot fantek.Nič ni punčkasta.

Omg in tebi podobne primitivke.

Saj zato pa so vaše punčkice že v OŠ napol nage, zvečer kot cipice po ulicah s vpadljivim  mekupom. Ker jih že v otroštvu na to pripravljate.

Bog ne daj obleči deklico v hlače in majico, oddenete jih v tista čipkasta krilca, vse se sveti od glave do nog,

Pa boh ne daj, da ta punčka pleza na drevo, saj bi ve primitivke padle v nezavest.

 

Pa še nekaj, ker vem, da to berejo tudi novinarji tračev. Prav tu na strani SČ se odpirajo oglasi od cajtngov, glejte kako je lepotica hči od te in te in pol vidiš sliko izzivalne mame, hči  pa tri štiri leta isto postavljen kot mati.

Nehajte otroke zvezdnikov prikazovat kot wow seksi mama, wow tak tud otrok. Greste čez mejo dobrega okusa.

 

Kdor športno živi, ne more imeti plesiranih roza krilc in glavo polno čopkov, razen mogoče za posebne priložnosti, a tega ni vajen in mu niti ni všeč. Kdor preživlja prosti čas po šoping centrih in kafičih pa ja.

Odgovor na objavo uporabnika
ddejj, 13.09.2025 ob 09:57

Kdor športno živi, ne more imeti plesiranih roza krilc in glavo polno čopkov, razen mogoče za posebne priložnosti, a tega ni vajen in mu niti ni všeč. Kdor preživlja prosti čas po šoping centrih in kafičih pa ja.

bolj se ne bi mogla strinjati.

To je športna družina.

 

No, ampak morate pa priznati, da je v današnjih časih pri znanih ljudeh moderno, da imajo “transgender” otroka. To je v Ameriki ful moderno in vsaka traparija od tam pride vedno tudi k nam.

Od kdaj deklica postane deček, če nosi modre majice ali se našemi v pirata (predvidevam, da je bila taka situacija)?

A boš rekla še, da smo “moški” vse ženske, ki nosimo superge, kavbojke ali hlače in nismo v visokih petah, obleki ali krilu?

Eni ste res omejeni.

Ma daj no. Modro barvo imam rada, pa se mi na daleč vidi, da nimam pimpeljna tam vmes. ?☺️☺️☺️ Boh, keri omejenci ste eni. Bi bilo zanimivo in niti ne, ko bi tako ‘elegantno’ pljuvačko srečali kot grdo in debelo račko, ki jo nihče ne porajta. ☺️ To niti pomilovanja vredno ni, ubogim na duši. ?

Se strinjam s predhodniki. Zagotovo imam med nogami pravo zadevo, pa čeprav sem imela v otroštvu veliko modrih majic, bund, kavbojke pa itak.

Binaren je oz binarna. To je zdaj in, mazetova je in.

Odgovor na objavo uporabnika
Jutranja rosa, 13.09.2025 ob 05:56

Omg in tebi podobne primitivke.

Saj zato pa so vaše punčkice že v OŠ napol nage, zvečer kot cipice po ulicah s vpadljivim  mekupom. Ker jih že v otroštvu na to pripravljate.

Bog ne daj obleči deklico v hlače in majico, oddenete jih v tista čipkasta krilca, vse se sveti od glave do nog,

Pa boh ne daj, da ta punčka pleza na drevo, saj bi ve primitivke padle v nezavest.

 

Tud nasa ni nikol hotela bit punckasta..se zdaj kavbojke in trenirka….redko obleka ali krilo..in je zsto fant al kaj?

Tvoji otroci oz hcere pa so oblecene verjetno kot prostitutke…pol riti vun pa celi debeli trebuh tudi..

         Kupi si dobra očala in še enkrat dobro poglej! Na tisti sliki, ki sem jo videla jaz, je res zgledala kot fantek.Kar se pa tiče mojih otrok: imam odrasle tri otroke in vsi trije imajo družine.Vse ostalo je tvoje: tvoj besedni zaklad in tvoje besedišče, s katerim kažeš svojo kulturo.

Tole zgoraj je za”  Jutranjo roso”…

Se čudite da ni hotela da objavljajo njene fotografije? Jaz ne pri takih pokvarjencih.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close