Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jazbinšek je rešil državna stanovanja pred krajo levičarjev

Jazbinšek je rešil državna stanovanja pred krajo levičarjev

Šele sedaj sem dojel, v čem je bila fora. Z genialno potezo Jazbinška so stanovanja prišla v roke ljudem, ki so jih tudi plačali. Če bi ostala v državni (družbeni) lasti, bi jih, pokradli levičarji. Kot so pokradli 90% slovenske skupine imovine.

Veliko Budalo si. V stanovanjske sklade smo vsi plačevali v SFRJ socializem. Zidali so se bloki, kjer smo dodatno imeli še samoprispevke, če se je v tvoji občini zidalo. V demokraciji kjer prevladuje denar pa je Jazbinšek dal stanovanja v prodajo. Zato danes mladi ne morejo več do prostih stanovanj.

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET, 14.09.2025 ob 08:24

Šele sedaj sem dojel, v čem je bila fora. Z genialno potezo Jazbinška so stanovanja prišla v roke ljudem, ki so jih tudi plačali. Če bi ostala v državni (družbeni) lasti, bi jih, pokradli levičarji. Kot so pokradli 90% slovenske skupine imovine.

Prvič, da ti dam prav. Tudi iz časa mobisuxa, alterja, itd.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3088, 14.09.2025 ob 17:11

Veliko Budalo si. V stanovanjske sklade smo vsi plačevali v SFRJ socializem. Zidali so se bloki, kjer smo dodatno imeli še samoprispevke, če se je v tvoji občini zidalo. V demokraciji kjer prevladuje denar pa je Jazbinšek dal stanovanja v prodajo. Zato danes mladi ne morejo več do prostih stanovanj.

Ne nakladaj. Od soseda sin star 25 let ravnokar kupil stanovanje, hipotekarni kredit za 25 let.

 

Res, vsaka čast Jazbinšku. Bil je Robin Hood tranzicije, da je dal stanovanja ljudem in preprečil krajo tajkunov. Bi se s temi stanovanji zgodilo enako kot s certifikati, s katerimi je ljudi okradel kamerad predsedniškega para, ki se še zdaj skriva v tujini.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close