jaz si to tako razlagam
Ja pa logično! Prestrašijo se tvoje veličine, sijaja in impozantnosti in zbežijo pred porazom zaradi lastne nevrednosti.
Na koncu tvoja velecenjena oseba ugotovi, da te ni vredna nobena in ostaneš v svoji kvalitetni družbi z enim in edinim izbranim Samim Sabo ?
Kam pa pridemo, da bi si nižal nivo…nedopustno!
Monklja, 13.09.2025 ob 11:32
Ja pa logično! Prestrašijo se tvoje veličine, sijaja in impozantnosti in zbežijo pred porazom zaradi lastne nevrednosti.
Na koncu tvoja velecenjena oseba ugotovi, da te ni vredna nobena in ostaneš v svoji kvalitetni družbi z enim in edinim izbranim Samim Sabo ?
Kam pa pridemo, da bi si nižal nivo…nedopustno!
🙂
Če ti je v tolažbo, kar razmišljaj tako. Bo pa bolj konstruktivno, če je teh zavrnitev veliko, da razmišljaš, ali je morda vzrok kje drugje. Vprašaj se, kje kotiraš v primerjavi z drugimi moškimi. Si urejen, tudi čisti čevlji, vsaj zmerno skrbiš za svoje telo? Nisi preveč vsiljiv, deluješ samozavestno, govoriš ravno prav? Si razgledan, znaš bit zanimiv, se primerno pošaliti? Imaš kaj pokazat glede izobrazbe, dela, materialnih dobrin? Pri tem ne gre zato, s kakšnim avtom se pripelješ, ampak predvsem, da se do 40. leta ne iščeš oziroma bluziš ali pa že leta brez vsakih ambicij in perspektive vztrajaš v neki službi za minimalca. Vabi pa predvsem ženske, ki so v nekem realnem dosegu zate.
Forum je zaprt za komentiranje.