Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Javni sektor znova rusi placne rekorde

Javni sektor znova rusi placne rekorde

Viš to je pa babnca Inteligenci škodi 

VERJELA in je utihnla.

Zdej se bo cel dan sekirala in verjela v napisano, ker razmišlja s cepljeno ritjo ne pa glavo.

Odgovor na objavo uporabnika
3000 razlike, 02.02.2025 ob 13:22

Aja, vi govorite o mesečni plači. 18.000 €? Jaz zaslužim manj v 1 letu. Se pravi 15.000.

Govora je o mesečni plači za oktober 2024. Glede na članek vodi direktor CSD Ljubaljana. Kdo bi si mislil da je ukvarjanje s socialci tako dobičkonosen posel.

Za zdravnike specialiste še nekako razumem, ampak tega prvega mesta in tistega iz Delavskega sodišča pa res ne.

Pa še nekaj za tiste ki se spotikate kdo je napisal članek – novinarji so povzeli le uradne podatke. Torej podatki držijo. Le zakaj takih člankov ne objavljajo tudi najbol brani in gledani mediji?

Odgovor na objavo uporabnika
EWEF, 02.02.2025 ob 13:30

Odgovor na objavo uporabnika
Inteligenci škodi, 02.02.2025 ob 13:27

Odgovor na objavo uporabnika
o tem govorim!, 02.02.2025 ob 12:59

In potem se najdejo pametni mon foteljasi, ki pravijo, da sem nora, ko trdim, da je denarja dovolj za vse!

Cistilka na sodiscu ali v JU prejema dodatek do minimalne place!

S cim tocno si je tisti bumbar zasluzil 18k bruto place?!

Ti in julkar sta enaka bedaka. Eden si izmisli neko nemogočo cifro, drugi pa takoj zraven zavrešči, da je denarja povsod, kolikor hočeš. Zaposlita se še vidva v javnem sektorju, pa bosta videla, kaj bosta dobila. idiota!

debil si

. https://sobotainfo.com/novica/gospodarstvo/vrtoglave-place-v-javnem-sektorju-kdo-zaseda-sam-vrh-koliko-pospravi-v-zep .

 

Direktorji dobijo glede na predpisane kriterije in na to, ali dobijo soglasje sveta zavoda in ustanoviteljev, enkrat na leto izplačano delovno uspešnost.

Nimajo pa pravice do izplačila za povečan obseg dela ali pa obračuna nadur.

In glede na to, kakšna je bila lani plačna lestvica, je nemogoče, da bi bila to v članku samo plača brez letne delovne uspešnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 02.02.2025 ob 14:22

Govora je o mesečni plači za oktober 2024. Glede na članek vodi direktor CSD Ljubaljana. Kdo bi si mislil da je ukvarjanje s socialci tako dobičkonosen posel.

Za zdravnike specialiste še nekako razumem, ampak tega prvega mesta in tistega iz Delavskega sodišča pa res ne.

Pa še nekaj za tiste ki se spotikate kdo je napisal članek – novinarji so povzeli le uradne podatke. Torej podatki držijo. Le zakaj takih člankov ne objavljajo tudi najbol brani in gledani mediji?

Zakaj drugi ne objavljajo je jasno. Zato , ker folk ki komaj shaja čez mesec ne mara slišat in brat grde resnice, ki se dogaja, da nekateri dobivajo plače za deset ljudi pa samo zasedajo prostor in mešajo zrak, drugi pa garajo pa dobivajo drobtince. Folk se začne jezit zato mu prikrivajo resnico in mu preusmerjajo pozornost na nepomembne zadeve.

Desci so postali zabiti. Desc na socialni , desc z minimalcem, desc z dvem jurjem plače gledajo vsi fuzbal kjer milijonarji nabijajo žogo _fuzbal med tem ko jim država za hrbtom krade.

Še to, vse plače v javnem sektorju so javno objavljene, vsak lahko na pportalu dostopa do njih.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Racunovodkinja iz JS, 02.02.2025 ob 14:30

 

Direktorji dobijo glede na predpisane kriterije in na to, ali dobijo soglasje sveta zavoda in ustanoviteljev, enkrat na leto izplačano delovno uspešnost.

Nimajo pa pravice do izplačila za povečan obseg dela ali pa obračuna nadur.

In glede na to, kakšna je bila lani plačna lestvica, je nemogoče, da bi bila to v članku samo plača brez letne delovne uspešnosti.

Kva ima to veze sploh? Takšne plače so za javne službe prevelike za Slovenijo, ki ima v kurcu standard med ljudmi in krivično razmerje. Gamad takšna kr v enem letu za bajto novo skor zasluž med tem ko drugi za celga pšanca ne morejo privarčevat.

Odgovor na objavo uporabnika
Racunovodkinja iz JS, 02.02.2025 ob 14:34

Še to, vse plače v javnem sektorju so javno objavljene, vsak lahko na pportalu dostopa do njih.

 

Veliko podatkov je moč najti na spletu in so javni KER MORAJO BITI PO ZAKONU ampak ne delaj se budalo, da ne veš in tudi državna gamad ve,da večina prebivalstva pojma nima kje kaj iskati kar se tiče podatkov, ker ni poučena niti nima prakse v tem.  Ne bluzi!  Tudi zakoni vsi so javno dostopni za vse, pa jih ljudje obvladajo? Ne. Zapri se hinavka!

Takile javni zaslužkarji potem kupujejo stanovanja za tržno oddajanje. Takrat jih pa jeznoriteži tukaj zagovarjate, govorite, da so najemnine še prenizke, da so si od ust trgali in pošteno zaslužili ta stanovanja, zato jih ne bodo kar zastonj oddajali, ker niso javna ustanova.

Odgovor na objavo uporabnika
45335435, 02.02.2025 ob 14:35

Kva ima to veze sploh? Takšne plače so za javne službe prevelike za Slovenijo, ki ima v kurcu standard med ljudmi in krivično razmerje. Gamad takšna kr v enem letu za bajto novo skor zasluž med tem ko drugi za celga pšanca ne morejo privarčevat.

A kake veze ima?

Take, da je to poračun letne delovne uspešnosti, torej izplačilo pri plači še ta dodatek za celo leto 2023! Ja, za 2023. Enkrat na leto za preteklo leto se to izplača.

Ne dobivajo pa med letom plačane nobene nadure, nobenega povečanega obsega dela, nobenega drugega dodatka razen dodatka na delovno dobo.

Odgovor na objavo uporabnika
brez veze, 02.02.2025 ob 14:41

Takile javni zaslužkarji potem kupujejo stanovanja za tržno oddajanje. Takrat jih pa jeznoriteži tukaj zagovarjate, govorite, da so najemnine še prenizke, da so si od ust trgali in pošteno zaslužili ta stanovanja, zato jih ne bodo kar zastonj oddajali, ker niso javna ustanova.

Taka gamad sebi ni nikoli od ust trgala vedno drugim trga od ust. In da se to počne vaša vlada državna vse ve pa nič ne spremeni na bolje ampak vsaka le poslabša in več pokrade.

Odgovor na objavo uporabnika
Racunovodkinja iz JS, 02.02.2025 ob 14:43

A kake veze ima?

Take, da je to poračun letne delovne uspešnosti, torej izplačilo pri plači še ta dodatek za celo leto 2023! Ja, za 2023. Enkrat na leto za preteklo leto se to izplača.

Ne dobivajo pa med letom plačane nobene nadure, nobenega povečanega obsega dela, nobenega drugega dodatka razen dodatka na delovno dobo.

Kakšne dodatke naj bi pa še dobili pri 10 tisoč € plus plače, si FUKNJENO DEBILNO programirano računovodsko? Kva bi jim ti dala še, 20 jurjev nagrade pa zastonj mesečni najem najdražje sobe v Burj Khalifa Dubaj?

 

In potem še jokate, ker se takim obeta davek na nepremičnine. Da je to krivica, ker so bili delavni, ustvarjali in varčni, potem se jih pa kaznuje.

Odgovor na objavo uporabnika
brez veze, 02.02.2025 ob 14:50

In potem še jokate, ker se takim obeta davek na nepremičnine. Da je to krivica, ker so bili delavni, ustvarjali in varčni, potem se jih pa kaznuje.

Za take naj te ne skrbi tumplek. Še nikol ni državna gamad zajebala bogatunov ki jih ona sama načrtno ustvarja in skupaj kradejo folku ampak vedno laže, da bo njim vzela , d abi folk zabit verjel, vzame pa seveda potem vedno njemu. Davki požirajo folku navadnmu ne pa bogatunom, ki imajo vedno možnost se ogniti minusem. Ne bodi naivno kot vsak butec.

Vsak od vas se je imel priložnost primerno izobraziti in zaposliti na direktorskem položaju v javnem sektorju.

Požrite se od zavisti!

 

Ce tista cistilka ne bi dobro pocistila, bi bilo neugodno delovno okolje in nihce od zaposlenih ne bi tako dobro delal, kot je lahko v snaznem okolju.

Ce delavec ne bi dobro delal, direktor ne bi mogel dobro prodati in sklepati dobre posle.

Torej je uspeh doprinost vseh zaposlenih od cistilke do direktorja in dobicek ali nagrado za uspesnost bi si morali deliti vsi!

Vsak bi moral dobiti enak dodatek k placi, pac procentualno od place.

Odgovor na objavo uporabnika
delitev uspesnosti, 02.02.2025 ob 15:23

 

Ce tista cistilka ne bi dobro pocistila, bi bilo neugodno delovno okolje in nihce od zaposlenih ne bi tako dobro delal, kot je lahko v snaznem okolju.

Ce delavec ne bi dobro delal, direktor ne bi mogel dobro prodati in sklepati dobre posle.

Torej je uspeh doprinost vseh zaposlenih od cistilke do direktorja in dobicek ali nagrado za uspesnost bi si morali deliti vsi!

Vsak bi moral dobiti enak dodatek k placi, pac procentualno od place.

Vsi enako plačo saj so ista vrsta in ni direktor človk, čistilka naj bi bila pa opica.

Ko bo v Sloveniji revolucija se bo vse tiste ki bojo zagovarjal različne plače pofental na ulicah.

Odgovor na objavo uporabnika
45335435, 02.02.2025 ob 14:48

Kakšne dodatke naj bi pa še dobili pri 10 tisoč € plus plače, si FUKNJENO DEBILNO programirano računovodsko? Kva bi jim ti dala še, 20 jurjev nagrade pa zastonj mesečni najem najdražje sobe v Burj Khalifa Dubaj?

 

Razen izjem, ki delajo na izmene, v JS ni dodatkov.

Za diirektorje pa sploh ne.

 

Pa še – ne delam v JS, delam pa zanje, ker na mojo srečo malo kateri računovodski servis prevzema delo zanje, novo zaposlenih pa ne dobijo.

Potem pa vskočim jaz ?

Če smetarji in čistilke štrajkajo en teden, se zabita čreda zastrupi v lastnih smeteh in spet pride nazaj kuga in ebola…..

Če direktor štrajka en teden, so zaposleni srečni.

Družba lahko preživi brez direktorjev, brez smetarjev in čistilk pa ne more.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Racunovodkinja iz JS, 02.02.2025 ob 15:58

Razen izjem, ki delajo na izmene, v JS ni dodatkov.

Za diirektorje pa sploh ne.

 

Pa še – ne delam v JS, delam pa zanje, ker na mojo srečo malo kateri računovodski servis prevzema delo zanje, novo zaposlenih pa ne dobijo.

Potem pa vskočim jaz ?

ce si ti racunovodkinja potem sem jsz donald trump….v js ni dodatkov?kimu lazes terba zabita…in se to…ce bi ta dirdktor dobil izp kso delivno uspesnost, na kaku osnovi?kot je ze en zapisall…ti smrduhi imajo po 10000 eut bruto place…spelju se

Odgovor na objavo uporabnika
45335435, 02.02.2025 ob 14:38

Veliko podatkov je moč najti na spletu in so javni KER MORAJO BITI PO ZAKONU ampak ne delaj se budalo, da ne veš in tudi državna gamad ve,da večina prebivalstva pojma nima kje kaj iskati kar se tiče podatkov, ker ni poučena niti nima prakse v tem.  Ne bluzi!  Tudi zakoni vsi so javno dostopni za vse, pa jih ljudje obvladajo? Ne. Zapri se hinavka!

Milo rečeno, vsi zakoni, vsi predpisi so javno objavljeni in je dostop do njih brezplačen.

Ne tako kot 25 let nazaj, ko si moral biti naročen v Uradni list in si ga dobil tiskanega po pošti ali pa si šel v knjižnico, da si ga prebral.

 

Ja, čudi ne, kako ljudje sploh ne poznajo zadev, včeraj ali predvčerajšnjim je ena pisala, da sploh ni vedela, da ji pripada izredni dopust in solidarnostna pomoč ob smrti v družini.

Pa glede dohodnine ali pa pravice do dopusta.

Pa saj to so osnovne zadeve, ko bi jih moral poznati vsak in se lahko pouči o tem namesto da gleda Kmetijo ali turške limonade.

Odgovor na objavo uporabnika
Racunovodkinja iz JS, 02.02.2025 ob 16:10

Milo rečeno, vsi zakoni, vsi predpisi so javno objavljeni in je dostop do njih brezplačen.

Ne tako kot 25 let nazaj, ko si moral biti naročen v Uradni list in si ga dobil tiskanega po pošti ali pa si šel v knjižnico, da si ga prebral.

 

Ja, čudi ne, kako ljudje sploh ne poznajo zadev, včeraj ali predvčerajšnjim je ena pisala, da sploh ni vedela, da ji pripada izredni dopust in solidarnostna pomoč ob smrti v družini.

Pa glede dohodnine ali pa pravice do dopusta.

Pa saj to so osnovne zadeve, ko bi jih moral poznati vsak in se lahko pouči o tem namesto da gleda Kmetijo ali turške limonade.

No pol ti pa jst povem da se resetiraj v realo, ker ful folka ne ve skor nč. Če je teb neki izi ne pomeni da je vsem. Večina flka zna komaj do pet štet in to se državna gamad zaveda zato lahko nad folkam počne kar hoče.  Državna gamad se nekaj spomne nekaj nekam zapiše in zdej naj ka rvsi vse vedo a kva? Ti veš kokrat sem prdnil danes? Ne ne veš.  Ne bluzi ženska , če pojma nimaš od ljudi. Če bi folk vse sam znal pa vedu kar država nabluzi potem ne bi bilo pravnikov ker jih nihče ne bi rabu pa računovodkinj tudi ne.

 

Odgovor na objavo uporabnika
45335435, 02.02.2025 ob 13:49

Odgovor na objavo uporabnika
Inteligenci škodi, 02.02.2025 ob 13:47

Ja, idioti stalno govorite, kako mediji lažejo in zavajajo, samo takrat, ko butnejo ven neumno novico, da razburijo vaše nizke strasti in piščančjo pamet, takrat so pa 100% na strani resnice! Čreda zabita!

Cepljeno debilno raje ugasni internet in se pejt zakopat nekam.

Internet je cepljen, in to s petimi odmerki, tako, da ga ugasni raje ti.

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET 19CM, 02.02.2025 ob 20:55

Internet je cepljen, in to s petimi odmerki, tako, da ga ugasni raje ti.

Dej še enkrat reč isto če upaš!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close