Javni sektor znova rusi placne rekorde
Julij Cezar, 02.02.2025 ob 12:48
se pravi usrani direktor centra za socialno delo prejme 18000 eur bruro place, nato nek usrani svetoalec na sodiscu 18000 jurjev….medtem pa minister za deli luka mesec kot petelin na gnoju razglasa da so dvignili min placo za 50 eur
nato nek usrani svetoalec na sodiscu 18000 jurjev….
Toliko ne dobi v celi svoji delovni dobi!
3000 razlike, 02.02.2025 ob 13:22
Aja, vi govorite o mesečni plači. 18.000 €? Jaz zaslužim manj v 1 letu. Se pravi 15.000.
To se plača od tistih davkov, ki jih ovce državljanske zagovarjajo, da so zato, da dohtarji zdravijo in ima folk ceste.
Če bi temu dali 3 jurje na mesec ne bi bilo cest pa dohtarjev ovce državljanske pravijo.
o tem govorim!, 02.02.2025 ob 12:59
In potem se najdejo pametni mon foteljasi, ki pravijo, da sem nora, ko trdim, da je denarja dovolj za vse!
Cistilka na sodiscu ali v JU prejema dodatek do minimalne place!
S cim tocno si je tisti bumbar zasluzil 18k bruto place?!
Ti in julkar sta enaka bedaka. Eden si izmisli neko nemogočo cifro, drugi pa takoj zraven zavrešči, da je denarja povsod, kolikor hočeš. Zaposlita se še vidva v javnem sektorju, pa bosta videla, kaj bosta dobila. idiota!
Inteligenci škodi, 02.02.2025 ob 13:27
Ti in julkar sta enaka bedaka. Eden si izmisli neko nemogočo cifro, drugi pa takoj zraven zavrešči, da je denarja povsod, kolikor hočeš. Zaposlita se še vidva v javnem sektorju, pa bosta videla, kaj bosta dobila. idiota!
debil si
Zdravniki v Združenih državah Amerike prejemajo različne mesečne plače, odvisno od specializacije, izkušenj in lokacije dela. Na splošno se povprečna letna plača zdravnika giblje med 200.000 in 300.000 USD, kar pomeni, da lahko pričakujemo povprečno mesečno plačo med 16.667 in 25.000 USD.
ŠTEVILO PREBIVALCEV ZDA :
Združene države Amerike imajo približno 333,3 milijona prebivalcev (po podatkih iz januarja 2025). Ta številka postavlja ZDA na tretje mesto na svetu po številu prebivalcev, takoj za Kitajsko in Indijo.
————–
Slovenija nekaj čez 2 milijona prebivalcev.
V Sloveniji colnge kot da je amerika in ima 300 mil prebivalcev.
Na število prebivalcev zdelite koliko bi v bistvu glede na Ameriko moral imeti javni fakin colnge.
ima jo pa kot da je Smrkerikan
Inteligenci škodi, 02.02.2025 ob 13:35
Hahahahaha, tole so res verodostojne informacije pisunov iz tretjerazrednega trač medija! V kaj vse verjamete, idioti!
Seveda debilno zabito medij laže ki navaja imena in priiimke in tvoji idiotski logiki in zabitemu znanju na verjamemo? Dej nej te en useka po špin zabit. Zabij se debil nekam.
Inteligenci škodi, 02.02.2025 ob 13:39
Ja, idiot, ker ena Amerika ima enako število javnih uslužbencev kot Slovenija.
Debilčino zabita amerika ima več zaposlenih pa prebivalcev tudi pa BDP tudi da si s slovenskim rit ubriše kot bi si s tvojo faco nekdo mogu. In drek slovenicizem hoče imet podobno plačo kot tam. Debili
Inteligenci škodi, 02.02.2025 ob 13:47
Ja, idioti stalno govorite, kako mediji lažejo in zavajajo, samo takrat, ko butnejo ven neumno novico, da razburijo vaše nizke strasti in piščančjo pamet, takrat so pa 100% na strani resnice! Čreda zabita!
Cepljeno debilno raje ugasni internet in se pejt zakopat nekam.
Inteligenci škodi, 02.02.2025 ob 13:56
Kaj je, idiot? V času pandemije si tulil, kako mediji zlobno lažejo in služijo agendi. A zdaj te pa, debila, ti isti cepilski mediji kar naenkrat pravoverno obveščajo?
Majmun cepljeni mi smo ti navedli podatke ti pa jih ne moreš, ker si prezabit in samo potrjuješ Albertovo teorijo da neumnost nima meja. Odfukaj se s foruma cepljena budala!!
Anonimna192, 02.02.2025 ob 13:51
Ko bi vsaj zmanjkalo denarja v proračunu, res bi jim privoščila. Edino potem upokojenci ne bi dobili penzij, ki so jo že zaslužili. To kar se dela v naši državi je kriminal, denar se v javnem sektorju trosi brez občutka in odgovornosti.
A te skrbi za upokojence javnega sektorja?
Forum je zaprt za komentiranje.