Janša nas drago košta
Tale večni garač iz javnega sektorja že dve leti poleg poslanske plače prejema še penzijo. In to ravno on, ki je bil toliko proti pokojninam za umetnike. Poleg tega mu komunistično krivosodje še neke odškodnine podarja. Ta se bo pa res nagoltal davkoplačevalskega denarja. Zakaj neki ga Kučan tako ščiti?
Forum je zaprt za komentiranje.