Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Janša nas drago košta

Janša nas drago košta

Tale večni garač iz javnega sektorja že dve leti poleg poslanske plače prejema še penzijo. In to ravno on, ki je bil toliko proti pokojninam za umetnike. Poleg tega mu komunistično krivosodje še neke odškodnine podarja. Ta se bo pa res nagoltal davkoplačevalskega denarja. Zakaj neki ga Kučan tako ščiti?

Ja drago nas stane,pa nič  drugega ne dela kot skrbi za svojo rit. Dovolj je star ,da bi ta škodljivec lahko bil kaj doma in bil dedek pri otrocih. Pa toliko desnica na veliko mlati ,da se za otroke gre,z njimi pa še  5minut niso.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close