Janša je že napovedal poslastice, če pride na oblast
Anonimno 8958, 11.09.2025 ob 18:32
Shizofrenik je za zaort oddelek.Kateri so največji lopovi,morilci?Levi ali desni?Jaz bom volil tistega ki bo najbolje lagal in ki bo najbolje uničil Slovenijo.Se mi zdi da so levičarji boljši,ampak desničarji bodo dokazali da lahko bolj uničijo Slovenijo od levih.
Levičarji so prva liga, sploh zdaj, ko imamo poročenega voditelja.Ni več ločenec, zdaj je poročen in vse štima…
Ne vem zakaj taka gonja proti Janši,proti Golobu.Golob je Janšev satelit.Janša Golobu pomaga že 30 let,tudi v politiko ga je pripeljal.Jaz med levičarji in desničarji ne opazim razlike.Janši in Golobu pa je Claus Schwab pomagal.Zato oba Clausu in Uršuli v rit lezeta.Levičatji so isti lažnivci kot desničarji.V plandemiji se je videlo ,da so vsi isti,da ni levih in desnih.
A lahko kdo razloži, kakšna je pa sploh razlika med Robijem in Jajotom??? Razlika v odnosu do organizacije NATO?? Razlika v hlapčevskem odnosu do Kuzle Fon Der Liar?
Dejte no mir, lepo vas prosim! En večji hlapec kot drugi birokratom EU in NATO. Neodvisnega in samostojnega, suverenega politika ta kokoška od Slovenije ne premore!
Pod njegovo vlado se bojim za življenje, dokler je vladal nisem želela obesiti slovenske zastave. Zlahka bi se odselila in prvič v mojem življenju me je bilo sram, da sem Slovenka. Od takrat dalje sem začela razmišljati o tem, da bi si lahko sama izbrala kraj bivanja. In državo in šla stran. Samo stran.
Seveda me je strah tudi, da nas bo pahnil v vojno. In to ne iz potrebe, ampak zaradi nekega ega kdo ve kakšnega. Svet boli k za eno Slovenijo. Luko Koper je želel prodati Madžarom. U pm uničil bo Slovenijo!
Be718, 12.09.2025 ob 07:53
Pod njegovo vlado se bojim za življenje, dokler je vladal nisem želela obesiti slovenske zastave. Zlahka bi se odselila in prvič v mojem življenju me je bilo sram, da sem Slovenka. Od takrat dalje sem začela razmišljati o tem, da bi si lahko sama izbrala kraj bivanja. In državo in šla stran. Samo stran.
Seveda me je strah tudi, da nas bo pahnil v vojno. In to ne iz potrebe, ampak zaradi nekega ega kdo ve kakšnega. Svet boli k za eno Slovenijo. Luko Koper je želel prodati Madžarom. U pm uničil bo Slovenijo!
Kdo bi te pahnil v vojno? Kdo bi pa volil takega? Malo trezno razmisli.
Psihični bolniki, 12.09.2025 ob 06:02
Ne vem zakaj taka gonja proti Janši,proti Golobu.Golob je Janšev satelit.Janša Golobu pomaga že 30 let,tudi v politiko ga je pripeljal.Jaz med levičarji in desničarji ne opazim razlike.Janši in Golobu pa je Claus Schwab pomagal.Zato oba Clausu in Uršuli v rit lezeta.Levičatji so isti lažnivci kot desničarji.V plandemiji se je videlo ,da so vsi isti,da ni levih in desnih.
Klausu Schwabu je vseeno ali Janša, ali Golob, oba sta mu obljubila zvestobo, zato sta bila tudi lahko predsednika vlade do volitev, sicer bi bila že zdavnaj na smetišču. Tudi za Izrael oba navijata, ker Klaus Schwab tako želi
Bravo za realen komentar. Dejansko je res tako, kot praviš. Vsi, ne glede na to, ali so levi ali desni, so zgolj lutke v igri, za katero je scenarij napisal nekdo drug. Seveda pa njim ni poznan, oni le igrajo po navodilih. Motivacija je tipa Srebro ali svinec – slednja opcija je za neposlušne, ki bi radi solirali ali preveč spraševali.
Raja se pa še naprej prereka, kdo ima prav, nategnjena je pa od enih in drugih.
Forum je zaprt za komentiranje.