Jankovićev kolega Dodik iz Republike srpske je pozval slovenske srbe, da na volijo Janšo. Lepa reč. Dodikovo maščevanje pač, ker ima prepoved vstopa v Slovenijo.
Dodoik blebeče neumnosti v svoji veliki užaljenosti ker so ga njegovi vrgli čez ramo, še bolj groteskno pa postane vse skupaj ko omenjajo srbsko manjšino v povezavi z janšo, češ vi niste uredili bo pa janša, ja prav gotovo bodo pod Janšo dobili status manjšine !
Kako ste naivni. Janković dobro ve, da Srbi ne bodo glasovali za SDS. Gre samo za performans, Dodik v Slovenijo itak ni mislil priti. Če bi že kam ušel, bi v Srbijo ali Rusijo.