Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Janković ima PROBLEM

Janković ima PROBLEM

Jankovićev kolega Dodik iz Republike srpske je pozval slovenske srbe, da na volijo Janšo. Lepa reč. Dodikovo maščevanje pač, ker ima prepoved vstopa v Slovenijo.

Zoki, kaj se zej skrivaš? Zini kaj!

Zoki je zaskrbljen…

Dodoik blebeče neumnosti v svoji veliki užaljenosti ker so ga njegovi vrgli čez ramo, še bolj groteskno pa postane vse skupaj ko omenjajo srbsko manjšino v povezavi z janšo, češ vi niste uredili bo pa janša, ja prav gotovo bodo pod Janšo dobili status manjšine !

Kako ste naivni. Janković dobro ve, da Srbi ne bodo glasovali za SDS. Gre samo za performans, Dodik v Slovenijo itak ni mislil priti. Če bi že kam ušel, bi v Srbijo ali Rusijo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close