Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Izpitni roki pri pavziranju Izpitni roki pri pavziranju anonimni uporabnik 21.06.2013 ob 20:11 zadnji odgovor 22.06.2013 ob 10:34 Živjo! Zanima me sledeče in sicer če študijsko leto pavziraš in se naslednje leto vpišeš kot redno ali se izpitni roki izbrišejo ali tečejo naprej? Prosim za pomoč, ker nujno rabim info. Hvala Annka Prijavi Goldfish 21.06.2013 ob 20:31 zadnji odgovor 22.06.2013 ob 10:34 Seveda, vse se ti briše, še izpiti, ki si jih naredila. Pač štartaš iz nule. Wtf? Ti si na faksu, praviš? Prijavi anonimni uporabnik 21.06.2013 ob 20:34 zadnji odgovor 22.06.2013 ob 10:34 Preberi pravilnik fakultete (o izpitnem redu) na katero si vpisana, če je nerazumljiv se z enakim vprašanjem obrni na referat. Ali se opravljanja štejejo znova ob morebitnem ponavljanju ali pavziranju je med fakultetami različno. Prijavi anonimni uporabnik 22.06.2013 ob 10:34 zadnji odgovor 22.06.2013 ob 10:34 kaj je z vami folk? Punca je lepo vprašala, če vam vprašanje ni všeč…ga enostavno preskočite..verjetn mate ful bedn lajf da potem na forumu bistrite!! Anka najbolje da vprašaš v referatu tako boš izvedela iz prve roke. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.