Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Izpitni roki pri pavziranju

Izpitni roki pri pavziranju

Živjo!

Zanima me sledeče in sicer če študijsko leto pavziraš in se naslednje leto vpišeš kot redno ali se izpitni roki izbrišejo ali tečejo naprej?

Prosim za pomoč, ker nujno rabim info.

Hvala

Annka

Seveda, vse se ti briše, še izpiti, ki si jih naredila. Pač štartaš iz nule. Wtf? Ti si na faksu, praviš?

Preberi pravilnik fakultete (o izpitnem redu) na katero si vpisana, če je nerazumljiv se z enakim vprašanjem obrni na referat. Ali se opravljanja štejejo znova ob morebitnem ponavljanju ali pavziranju je med fakultetami različno.

kaj je z vami folk? Punca je lepo vprašala, če vam vprašanje ni všeč…ga enostavno preskočite..verjetn mate ful bedn lajf da potem na forumu bistrite!!

Anka najbolje da vprašaš v referatu tako boš izvedela iz prve roke.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close