izostanek
Meni je ravno tazadnja menstruacija zaostala, tako da sem jo dobila na 42 dni. Čeprav ni bilo razloga sem bila kar zelo živčna in ko sem se odločila, da grem po tester za nosečnost sem jo dobila. Kaj je temu vzrok pa nimam pojma. Ja, če imaš neredno menstruacijo (kot jaz) ni take panike, če pa imaš ful redno, čisto točno (kot jo nekatere imajo) pa je vsak zaostanek sumljiv. Lp
Forum je zaprt za komentiranje.