Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Izkušnje – slaba stvar?

Izkušnje – slaba stvar?

Slabo obdelana ženska obrekuje, ker ji je žal vsake minute, da je bila s takim moškim. Je nekaj na tem. Zato mene ne obrekujejo :)[/quote]

Tako se govori, mame skrijte svoje hčere, prihaja enTip, prvi sveder bližnje in daljne okolice…:)))[/quote]

Vsaka mama si želi zeta kot sem jaz!! 🙂 Nimam naftne vrtine, sicer pa ni o vrtanju tema 🙂

Ja ampak potem bi rekle, da imam majhnega ali pa da sem jo pač slabo obdelu ne pa da sem kurbir.

Itaq pa te ženske, ki govorijo, da sem kurbir jaz z njimi nisem nič imel…to so pač kr ene tam…[/quote]

Potem si pač želijo pozornosti! Daj jim to kar iščejo 🙂

Ej, čukec, tvoje pisanje kaže, da nimaš pojma ne o ženskah in ne o seksu.
Verjemi mi, če bi jih dobro zadovoljil žensko, ne bi nič grdo govorile o tebi.
Daj si malce preberi, povprašaj kako žensko. Pogovarjaj se z ženskami. POčasi boš dojel kako se res seksa.
Več kot očitno je, da tebi seks ne gre, da nimaš pojma. Pogovor z ženskami ti bo razjazsnil zadeve.

Ja ampak potem bi rekle, da imam majhnega ali pa da sem jo pač slabo obdelu ne pa da sem kurbir.

Itaq pa te ženske, ki govorijo, da sem kurbir jaz z njimi nisem nič imel…to so pač kr ene tam…[/quote]
Potem pa je keč v tem. Saj več, kateri moški druge označuje za kurbe. Tisti, ki so si jih želeli, pa jih niso mogli. Izraz nemoči. Mogoče bi lahko te njihove besede vzel kot kompliment oziroma kot vabilo, da jim pokažeš, da še na svoji koži ocenijo, če je res, da si kurbir. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Če pa to govorijo kar ene, tiste, s katerimi še sploh ni. One nimajo pojma, kaj govorijo. Kar nekaj na pamet. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


sam bejbe so redke, ki pustijo, da štepaš obe ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


sam bejbe so redke, ki pustijo, da štepaš obe ☺[/quote]
Res je 🙂

brezvezna tema….

govorijo zato da govorijo…. ženskam je govor dan DA NEBIBLE PRELEPE…. ker marsikatera ki jo poznam je za 2 stopnji grša ko usta odpre…. pred tem bi jo še mogoče nategno ko pa 1x začne govorit pa me mine do vsega 😉

Tak da to kar ženske govorijo NI VAŽNO, glej jih kaj delajo 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

dej ti sebe slikaj, ko se vzratno grizeš v jajca … bojo babnice takoj vse utihnile ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ja ampak potem bi rekle, da imam majhnega ali pa da sem jo pač slabo obdelu ne pa da sem kurbir.

Itaq pa te ženske, ki govorijo, da sem kurbir jaz z njimi nisem nič imel…to so pač kr ene tam…[/quote]
Potem pa je keč v tem. Saj več, kateri moški druge označuje za kurbe. Tisti, ki so si jih želeli, pa jih niso mogli. Izraz nemoči. Mogoče bi lahko te njihove besede vzel kot kompliment oziroma kot vabilo, da jim pokažeš, da še na svoji koži ocenijo, če je res, da si kurbir. :))[/quote]
Se strinjam.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Potem pa je keč v tem. Saj več, kateri moški druge označuje za kurbe. Tisti, ki so si jih želeli, pa jih niso mogli. Izraz nemoči. Mogoče bi lahko te njihove besede vzel kot kompliment oziroma kot vabilo, da jim pokažeš, da še na svoji koži ocenijo, če je res, da si kurbir. :))[/quote]
Se strinjam.[/quote]

@senza
… a ti še zbiraš al že ponujaš ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Čuk, če bi bil ti kaj več kot zbiralec zarez na kopitu, bi se o tebi šepetalo ne govorilo!
Moški si običajno povemo katera rada da, ženske o dobrih žrebcih samo šepetajo!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close