Izkušnje – slaba stvar?
Hey…star sem 21 let in do svjega 19ega leta še nikoli nisem imel punce ali pa da sem seksal (nisem bil dovolj samozavesten itn.) no to se je v 3eh letih zdaj spremenilo.
V teh 3eh letih sem dobil kar precej izkušenj in kar dosti punc zamenjal nekatere sem imel samo za seks…naj povem, da so tudi same hotele imeti samo seks torej ni bilo kakšnih lažnih obljub itn.
Zanima me zakaj zdaj ženske, ki so tudi same imele kar precej izkušenj gledajo in govorijo kot, da sem slaba oseba zaradi tega…ali gre za kakšno ljubosumje ali kaj?
Obnašam se normalno pač seksam s puncami, ki samo hočejo seksat (to so punce, ki nočejo resne zveze)…te punce, ki pa o meni govorijo slabe stvari samo zato ker seksam pa res ne razumem saj same isto počenjo…v bistvu me zanima zakaj je temu tako saj jim onc koncev nisem nič naredil…zdaj ali je ljubosumje pa nevem mogoče bi to malo bilo čudno, ker same dobijo pošten delež seksa od drugih fantov…v glavnem ne štekam jih kaj je njihov problem?
Veš tebi se vidi, da smatraš kot izkušnje le kvantiteto, že po vprašanjih je jasno.
Ženske so zvedele, da kvantiteta pri tebi laufa, kvalitete pa ni.
Lahko si seksal s 100 ženskami pa pojma nimaš kako seksat. Lahko pa si seksal le z eno, dvemi , pa ti gre odlično.
Če bi ti šlo fajn, verjemi, da se ženske ne bi zmrdovale. SO že zvedele, da si zanič lover.
Jah, ni jim uspelo te spremeniti v copatarja. Mislile so, da se boš zaljubil in plazil za njimi, tako kot vsak tadrug moški, ki so mu ponudile vađajno. Od tu potem izvira vsa ta jeza. Ker se do druge obnašaš na enak način, kot si se do nje. Ona je pa želela bit spešl, nekaj posebnega v tvojih očeh.
To je vse. Upam, da si zadovoljen z razlago. Sem se potrudil po najboljših močeh 😛
Ljudje smo edinstvena bitja na tem planetu. Razvili smo govor, besede, stavke. Celo zapisati znamo in to kar zapišemo, znajo drugi ljudje prebrati. Morš mislit? In ker je temu tako, ker znamo govorit, je potreba po uporabi tega znanja. Še slediš? In ko zmanjka besed o tem kako dober si v sexu, ker o tem dvomim, da je kaj velik za povedat, se pač govori o tem o čemer se da veliko za povedat. Če si se prebil do sem, potem si najbrž tudi dojel, da bi vse tole lahko povedal z nekaj besedami – Ne sekiraj se!!!!
na žalost….in spomini…na dni, ko si ven vzel takega kot ga v jeseni življenja daješ notri…[/quote]
Čak mal… jaz dajem not čistega, ven pride ves sluzast ali še kaj drugega. Pač odvisno od luknjice 🙂
Hočeš rečt da bo kdaj kr naprej ves sluzast??? :)[/quote]
ti povem, ko bom star…in ko se trdota preseli v kolena…:)
nope … v njihovih očeh je on kurbir, same so pa navajene na boljši tretman ☺[/quote]
Slabo obdelana ženska obrekuje, ker ji je žal vsake minute, da je bila s takim moškim. Je nekaj na tem. Zato mene ne obrekujejo :)[/quote]
Tako se govori, mame skrijte svoje hčere, prihaja enTip, prvi sveder bližnje in daljne okolice…:)))
Forum je zaprt za komentiranje.