Izkušnje nakupa avta v Nemčiji? Kdo sam šel? šel?
Vedno več Slovencev je pošteno nategnjenih tudi od pravih Nemcev. Nemčija ima cca 50% avtov na mobile.de z lažno kilometražo.
Nemčija je postala Eldorado rabljenih avtov, Nemci pa od Weimarske republike ne veljajo več za poštenjakarski narod. Pravzaprav to nikoli niso bili. Nekaj bolj poštenih najdete med protestanti, katoliški predeli so porazni.
Nabavi rabljen avto od slovenskega dilerja z dobrimi ocenami. Avto naj bo kupljen na licitaciji v Belgiji ali pa naroči osebni nakup po želji.
še en kupec bo nategnjen, 21.05.2024 ob 15:29
Vedno več Slovencev je pošteno nategnjenih tudi od pravih Nemcev. Nemčija ima cca 50% avtov na mobile.de z lažno kilometražo.
Nemčija je postala Eldorado rabljenih avtov, Nemci pa od Weimarske republike ne veljajo več za poštenjakarski narod. Pravzaprav to nikoli niso bili. Nekaj bolj poštenih najdete med protestanti, katoliški predeli so porazni.
Nabavi rabljen avto od slovenskega dilerja z dobrimi ocenami. Avto naj bo kupljen na licitaciji v Belgiji ali pa naroči osebni nakup po želji.
SEm govoril z dilerjem. Pravi, da ne ve, ali je avto ok, ko ga pripelje v Slo. Je kolega in pravi, da je najbolje iti sam tja. Je vsaj ceneje glede na to, da ravno tako, ne veš, kaj dobiš.
rzhut, 21.05.2024 ob 19:59
Tam je precej dražje. Mene tudi zanima, ali je kdo tu, ki je uvozil avto direkt iz tujine. In kako mu je šlo in kako je zadovoljen.
Uvozil ne… ker smo v Evropski skupnosti, pravno se reče: “pridobil” iz Italije in sem relativno zadovoljen.
Sicer je od tega že 18 let (2006), avto še imam.
Forum je zaprt za komentiranje.