Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › iskra iskra X 09.12.2004 ob 10:06 zadnji odgovor 17.12.2004 ob 10:04 a je tukaj kaksna oz. kaksn ki dela v iskaemeco v kranju. zanima me namrec kaksna kurbarija se dogaja dol Prijavi anonimni uporabnik 09.12.2004 ob 13:31 zadnji odgovor 17.12.2004 ob 10:04 no tudi forumaše zanima… Kaj veš? Prijavi anonimni uporabnik 11.12.2004 ob 15:27 zadnji odgovor 17.12.2004 ob 10:04 No mene tud zanima al pa vprasaj kaj. Prijavi anonimni uporabnik 12.12.2004 ob 17:12 zadnji odgovor 17.12.2004 ob 10:04 JA PLEŠE SE ITAQ Prijavi anonimni uporabnik 12.12.2004 ob 17:41 zadnji odgovor 17.12.2004 ob 10:04 Je tolk kurbarije kot drugje,vsako pa naskocimo. Iskras Prijavi X 17.12.2004 ob 10:04 zadnji odgovor 17.12.2004 ob 10:04 ne sej jaz nc ne vem, poslusam sam govorice, ok govorice so govorice, sam lah je pa tud mal resnice v tem, pa me kr mal skrbi, Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.