Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Iskati ljubezen ali ne?

Iskati ljubezen ali ne?

Iz tega pljuvanja ni možno razbrati, da si ti kaj boljši, prej slabši.
Je že prav tako, da ni zate nobene 😛

Ženska mora biti šikana. Lepi lasje, najbolje dolgi, lepo pobarvani, brez narastka, brez sivih las, brez kričečih barv. Lepo naličena, obrvi populjene, nohti malce daljši, ne predolgi, lepo polakirani, neodkrušen lak. Elagantno oblečena, prijazna, ženstvena.
Ne pa neke divje feministke.

Da ne govorimo o tem, da so večinoma debele.


1. take imajo v reali ponudb za prodajo ☺
2. le zakaj ti iščeš … te nobena ne “spotakne” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Si že slišal za trend OMBRE?:) No, zdaj je IN, če imaš narastek…kje ti žviš?:))


Ti si seveda lep, mlad, črnolas, poln denarja,brez napak, opera je tvoj drugi dom, kuhaš, pereš, peglaš, brišeš prah, pospraviš talarje za sabo, brez vampa……….!!
Zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Here we go again…[/quote]
Odvisno od ženske. Simpatične in privlačne se lahko kar prepustijo, ker bodo sigurno najdene. 🙂
Tiste ta druge, pa se morajo tudi same malo potruditi in pristopiti do kakšnega moškega.


Here we go again…[/quote]
Odvisno od ženske. Simpatične in privlačne se lahko kar prepustijo, ker bodo sigurno najdene. 🙂
Tiste ta druge, pa se morajo tudi same malo potruditi in pristopiti do kakšnega moškega.[/quote]

Točno tako. Lepa bo takoj najdena. Grda bo morala pa več truda vložiti. Lepa je lahko neumna, lena, nesposobna. Najdena bo. Grde pa morajo sigurno še kaj več truda vložiti: biti prijazne, materinske, znati kuhati, biti delovne. Potem je še kaj upanja.


Odvisno od ženske. Simpatične in privlačne se lahko kar prepustijo, ker bodo sigurno najdene. 🙂
Tiste ta druge, pa se morajo tudi same malo potruditi in pristopiti do kakšnega moškega.[/quote]

Točno tako. Lepa bo takoj najdena. Grda bo morala pa več truda vložiti. Lepa je lahko neumna, lena, nesposobna. Najdena bo. Grde pa morajo sigurno še kaj več truda vložiti: biti prijazne, materinske, znati kuhati, biti delovne. Potem je še kaj upanja.[/quote]

http://med.over.net/forum5/read.php?124,8151684,8402850#msg-8402850

Žene neće nikad biti ravnopravne s muškarcima sve dok ne iziđu na ulicu
ćelave i s pivskom trbušinom a da su pritom i dalje uvjerene da se dopadaju suprotnom spolu.

Jaz sem ga našla na enem portalu. Bilo mi je dolgčas in sem se pač prijavila, da malo klepečem in da vidim kaj vse se najde tam gor. Point je v tem, da sem JAZ klikala tiste moške, ki so imeli meni zanimiv opis. In da so lepo zgledali na slikah. Jaz svoje nisem dala gor…in tako sem si dopisovala nekaj časa potem pa izbrala:) in voila zdaj imam najlepšega, najboljšega naj naj naj tipa in bodočega moža:) se najde…

Tisti, ki pišete, da na netu ni mogoče najti, pišete neresnice, saj je Marko bojda prav na portalih za iskanje našel svojo ljubezen.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ti pa še iščeš, a ne…damn:))). Da najdeš, moraš imeti določene kvalitete, lepoto itd.

Jebi ga, ne moremo bit vsi lepi in pametni, tako kot forumski jagodni izbor s tabo na čelu.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Tista ženska, ki je nad 30 in še nikoli ni bila v resni vezi, je zguba. Take ženske pač noben ne mara. Dajte si dopovedat, da je z vami nekaj narobe in nehajte težit tu gor.
Iskati je treba pri 20ih, ne pri 30ih, 35ih.
Poznam par takih, vse so kure. Pa ne lepe kure.

Ti pa si daj dopovedati, da se lepi ženski ni treba prijavit na portal, da bi nekoga spoznala.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

namesto “iskanja ljubezni” ponujaj “storitve” mama-hotela ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jeaaaa:). Podpišem:).

Verjamem ja…

Pač…zadnja inštanca je samohvala na nekem forumu, kako si oh in sploh.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Verjamem ja…

Pač…zadnja inštanca je samohvala na nekem forumu, kako si oh in sploh.:)[/quote]

glede na tvoje objave mora biti še kaj bolj zadnjega … npr “kitajski sindrom” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Verjamem ja…

Pač…zadnja inštanca je samohvala na nekem forumu, kako si oh in sploh.:)[/quote]

Men se smeji, ko zapneš pri zafrkanciji:).

Če bi bil lep kot Marko, bi tudi ti imel šanse, zato pa je morda bolje, da tudi na forumu skriješ sličico? :)))
Marko potem ni tradicionalist, kakor jih ti s slabšalnih tonom pogosto imenuješ, ker ne spoznava na klasičen način kot ti? 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


To ti misliš. Jst sem že takoj ugotovil, da pišeš iz izkušenj, če ne niti ne bi tok na hard zagovarjala takšen način spoznavanja. Se ti je pač ukenjalo naletet na enga normalnga tipa, big deal. Itak pa, nimamo vsi enakih kriterijev, mene povprečne punce ne zanimajo, tudi če je normalna, je na koncu še vedno samo normalna, torej nič posebnega…[/quote]

Sadni, v čem pa si ti tako poseben in nadpovprečen? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tradicionalisti ste vsi, ki zagovarjate koncept klasične zveze.

Živi ga kakopak nihče od vas ne, saj resna zveza in visenje na forumu cele dneve ne gre skupaj.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Tradicionalisti ste vsi, ki zagovarjate koncept klasične zveze.

Živi ga kakopak nihče od vas ne, saj resna zveza in visenje na forumu cele dneve ne gre skupaj.[/quote]

Vsak lahko živi po svojem lastnem konceptu zveze, če sta oba snovalca zveze eden z drugim zadovoljna.
In vsak pač tupi svojo filozofijo, tako da ne vem, kakšna je sociološka definicija tradicionalne in moderne zveze, če smo menda vsi inidvidualisti? 😉 To je načeloma vseeno, kako nekdo živi z nekom, če nimata otrok. če pa imata otroke, pa je zame tudi relavantno, negele na poimenovanje, kako pričajo sociološke in psihološke študije, kaj naj bi bilo optimalno za zdrav razvoj otroka. Me zanima tvoja intepretacija moderne družine?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nekoga, ki zagovarja samsko življenje, sprašuješ za definicije zvez? Le čemu?

Živite, kakor vam paše, mojih definicij ne rabite, samo še enkrat: edina relevantna je reala, ne pa virtualno hvalisanje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close