Iščem žensko
Glej, ni moje pisanje ravno tako dvoumno z zapletenimi alegorijami in metaforami, da bi dopuščalo X interpretacij. 🙂 “Da sem se drugače izrazil”, kot praviš, ne more biti ravno opravičilo za izmišljevanje, a ne? Mogoče pa misli čitaš? 😀
V življenju ne vidimo, ne vemo, kaj nas čaka, lahko tudi ločitev. In vendarle se življenje naprej vrti… 😉
Forum je zaprt za komentiranje.