IŠČEM DRUŽBO
če si imela v mislih mojo starost, sem v najlepših letih 🙂 (40), Lj z okolico, zaželjena smer Domžale, oboji, fitness, tek, hoja, tudi odbojka…stvar dogovora, želje, kondicije…itd. Lahko bi prišla v poštev tudi organizirana vadba, samo jaz imam neurejen urnik dela in je malo težje, ampak tudi možno.
Hvala za info. Samo nisem iz tvojega konca. Sem pa prepričana, da se bo katera našla. Se mi zdi, da tu gor prevladujejo LJčani :).
Mi je pa fajn, da kdo išče tako družbo. Jo je težko najti. Sem sicer imela kolege in kolegice za takšne stvari. Samo potem si najdejo partnerje, imajo otroke pa ni več časa.
Odbojka? Imaš drugače kako idejo kje bi se jo dalo čisto rekreativno igrati? Nazadnje sem jo igrala v SŠ ime me včasih močno zamika. Pri nas pa sami taki bolj resni klub. Jaz bi pa samo za zabavo.
Držim pesti, da se ti katera s tvojega konca javi.
Če imaš pa kako idejo kako iskati tako družbo pa kar napiši :).
Ne morem, da ne bi…kako veš, da si seksi in oh ter sploh?[/quote]
Ja sej vem, da si ne moreš pomagat. Samo še vprašanje časa kdaj me boš spet kontaktirala na zasebca.[/quote]
Nkol več, vse ti bom tukaj servirala:). Dobra šola za naprej…nekaterim ni za pošiljat ZS, ker se počutijo ogrožene, užaljene, prizadete…whatever:).
Ja sej vem, da si ne moreš pomagat. Samo še vprašanje časa kdaj me boš spet kontaktirala na zasebca.[/quote]
Nkol več, vse ti bom tukaj servirala:). Dobra šola za naprej…nekaterim ni za pošiljat ZS, ker se počutijo ogrožene, užaljene, prizadete…whatever:).[/quote]
http://www.youtube.com/watch?v=HvSMtTvjvwY
Nkol več, vse ti bom tukaj servirala:). Dobra šola za naprej…nekaterim ni za pošiljat ZS, ker se počutijo ogrožene, užaljene, prizadete…whatever:).[/quote]
http://www.youtube.com/watch?v=HvSMtTvjvwY%5B/quote%5D
Ne morem odpret, hvala bogu, da je na moji strani, ker imam feeling, da je nekaj ciničnega:)).
Zdaj ne bom več smetila teme, da bo Lady našla, kar išče:).
Forum je zaprt za komentiranje.