Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek iščem dekle za enodnevno potepanje po slo plaži

iščem dekle za enodnevno potepanje po slo plaži

Joj, kako si se razjezila, le čemu? V svoji dobronamernosti izhajam iz sebe, nekega mnenja o ženskah iz tega čveka konkretno nimam, dejstvo je da ljudje, ki životarimo po forumih ravno nismo neki “Apoloni” in “Afrodite”, ne vem zakaj te je moj prvotni post tako vznemiril, res ni bilo potrebno. Če obrnem stališče, nekdo ki si išče “spremljevalko” prek foruma tudi ne more biti ravno hud dec 🙂

Ž/M čvek ima ugled? Since when&why? Ah joj, kaj bom še vse tu prebrala… :-/

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Nisem se ujezila, samo vprašam….k sem dons prvič na tem forumu…

Pošteno si napisala. Mi, ki smo dosti na forumih, imamo neki deficit nekje, ni dinamičnega življenja, ni partnerske zveze… Če si z nekom v polni zvezi, ni časa za viset na forumih in čatih. Ampak kar je je, še dobro da je internet, tudi kdaj osamljeni najdemo tu toplo besedo in malo čveka.

Dobrodošla med nami 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


jaz tudi menim da so lhomoseksulaci duševni bolnii in da bi jih bilo treba zdraviti v psihiatrični kliniki nagnjenje pa prepovedati.

jaz tudi menim da so lhomoseksulaci duševni bolnii in da bi jih bilo treba zdraviti v psihiatrični kliniki nagnjenje pa prepovedati.[/quote]

Kaj pa je s tabo narobe? Zakaj so istospolne osebe duševno bolne in čemu nagnjenja prepovedati – prepovedati nekomu ŽIVETI? No, ne vem; lahko se me ima za duševno bolno, za homoseksualko ali povprečno trapo ali karkoli že, ne razumem kaj želiš s svojim argumentom povedati. Vsekakor lahko napišem tu kakor & kaj mislim in če komu moj tekst ne odgovarja, me naj ne bere pa je stvar zaključena (zame in za bralca).

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


jaz tudi menim da so lhomoseksulaci duševni bolnii in da bi jih bilo treba zdraviti v psihiatrični kliniki nagnjenje pa prepovedati.[/quote]

Če ne jih boš pa ti postrelil, tko kot une k ne marajo mačk, a ne?

mene homoseksulaci nič ne motijo, samo pravim da menim da so duševni bolniki, to da ima kur.c rad kur.ca in pizd.ica pizd.ico to pač ni normalno.sej vsi normalni vemo da to ni ne naravno ne normalno.treba bi jih bilo zdraviti

????
na osnovi česa ti misliš da gre za norčevanje.

jaz mu samo pravim, da se mi javi – ker ni pustil podatkov, da bi se jaz njemu javila. A je to norčevanje?[/quote]

Veš, kaj, saj pa nisem od včeraj. Ampak, naj bo po tvoje, pa se ne norčuješ.

Sicer pa, tudi ti nisi pustila nič več podatkov kot matej novak.[/quote]

gospa it, jast bi vas povabil na takšen sprehod, bi kakšno rekla, pol bi vi vidla, da sem čistu u redu fant, sam žal, ko me ne šmirklate,ker sem vezan, tud prou,


Jaz imam včasih občutek, da ves svet več ni normalen, ko vidim kaj se vse dogaja. Mogoče zato razne ideje o tem, da se bomo uničili. 🙂

Torej te na nek način motijo, podobno kot ljudje, ki dajo drugim ljudem prednost pred živaljo. Kako bi to izgledalo, če bi vsi homoseksucalci in biseksualci trdili, da pa heteroseksualci niso normalni, sicer da ne motijo, a vendarle so kot s svojimi prirojenimi nagnjenji duševni bolniki. Tudi med živalmi obstajajo homoseksualni odkloni, tako pač je.Mimogrede: raje sem cel life sama ali s komerkoli ali pa celo z žensko kakor pa s človekom, ki tako razmišlja kot ti in še ena replika: ljudje se imamo radi zaradi marsičesa drugega, ne pa kot posledico spolnega organa izbranega partnerja.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Zanimivo…Lahko imamo radi neko žival, pa ne glede na to, če je homoseksualna. Če pa je človek homoseksualen, pa imajo nekateri toliko pomislekov in obtožb……:)

eh, jezit bi se bilo treba samo na lezbijke, ker se onegavijo med sabo medtem ko kleni sloven(celj)ski fantinci ostajajo sami. Ampak to je pa mal težko, ker kakšen lezbični pornič tu pa tam pa kar sede, ka ne da? :-))))

nič me ne motijo homoseksualci, ponavadi so pedri boljši ljudje bolj prijazni in dojemljivi za sočloveka kot pa heteroseksulaci , lejzbike me pa sploh ne motijo sploh če imajo rade da jih vmes še opazujem, gre se pač za dejstvo da homoseksualnost ni naravna niti normalna pa če se ti zlomiš zdele in menim da bi jih morali zdraviti kot druge duševno bolne.kaj je s tem narobe, peder s pedrom ali lejzbika z lejzbiko otroka ne more imeti torej to ni naravno in je za vrsto destruktivno čeprav se mnogokrat stinjam sploh ko vidim človeške izmečke mučiti živali, da bi bilo najbolje da človeštvo izgine s planeta

Svetilnik, jaz bi tud rada vidla, da se bedaki pozaprejo v duševne ustanove, da se primitivce prešpika z inekcijami in na njih naredi lobotomijo, mislim ti dve kasti sta res odklon od človeške družbe.

Smrt idiotom, svoboda narodu!

In kdaj naj bi se to potepanje dogajalo? 🙂

to je stvar dogovora, piši na mail.p.

Ja škoda….ko ne štejem malo manj pomladi….

Jaz lahko grem…

samo prej moram nekaj rešiti, in sicer z italijančkom sva zmenjena sredi Ljubljane en dan pa ne vem kaj naj pričakujem…

Lep olimpijski pozdrav.
Milly

e-mail: milly_milly@aol.com


Potem bi morali zdraviti tudi tiste, ki uporabljajo kondome, živijo v betonskih hišah in hodijo v trgovine(namesto da bi s kopjem lovili divjad). Nič od tega ni naravno.

Vsekakor lahko pričakuješ, da te bo peljal na kavico… saj veš makaronarčki so pravi kofetarčki. Tako, da kavice se sigurno lahko nadejš, če bo pa še kaj drugega, pa tudi v redu. :)))))

Lepo dekle če te spoznam se boš imela zelo prijetno lepo .
Vendar če se dobiva na plazi se bom ulegev zraven tebe ter se bova pogovarjala če boš želela kakšni poljub prijateljstva se bova tudi poljubila .
V morju bova lahko plavala upam da ti bo všeč .

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close