iščem deca za ožent
No ja K.. saj po mojem je pobožna samo zato, ker ima edino to, po moje bi vzela tudi nekrščenega samo, da bi nekoga imela.
—————————————————————-
Teeja, tole si napisala tu nekje vmes… Če bi moja prijateljica to zame napisala, bi jo nekam poslala… Zveni ravno tako, kto da je itka vseen koga ima, sam da ima k… Se strinjam s Samostojno. A pa ti je tvoja prijateljica kdaj pojamrala, ali si si ti to sam zmislila, da rabi moškega? Ene so pač raje same.
Megaboy, končno si povedal nekaj pametnega ;))))))
Drugače pa se strinjam s Samostojno. Če ona noče, se ne moreš ti kar nekaj meniti tukaj, brez da bi ona to vedela. In res, tvoj pristop kaže, kot da ji hočeš zrihtati enega, da bi jo malo nategnil, da bi videla, da v življenju ni samo vera. Tvoja izjava vse pove: “ma sem hotele le pomagat prijateljici in ji najti kakega k…, vi pa tole.”
Forum je zaprt za komentiranje.