Išče se ruski hrt ASTOR – OBALA POZOR!
IŠČE SE RUSKI HRT ASTOR
V ponedeljek, 1.4. se je v okolici Štjaka pri Sežani izgubil 1 letni ruski hrt Astor (Azur Spirit of the Tsar). Nosi črno ovratnico s pisanim vzorcem. Je izredno prijazen in družaben pes. Št.čipa: 27609851029005, čipiran je v Avstriji. Kdor koli bi ga našel, videl ali ve karkoli o njem, naj prosim pokliče na 031/325939 (Mojca) ali 031/217919 (Elija).
Zaradi določenih okoliščin sklepamo, da je bil pes odpeljan (ukraden) in ne izključujemo dejstva, da se nahaja nekje na obali.
Najditelja čaka nagrada – 200,00 eur!!!
Priporočam, da tole poskusite objaviti preko FB skupine Pes – moj prijatelj, oni delujejo predvsem na obali in imajo ogromno FB like-ov, tako da bi se krog precej razširil. Pa objava preko FB skupine Živali potrebujejo pomoč bi tudi znala pomagati.
Astor je res čudovit pes in držim pesti, da se kmalu vrne domov.
Hvala vsem ,ki ste se odzvali! Preko Fbja smo ze veliko objavljali, pa tudi na Pes moj prijatelj. Poslali smo tudi na vse Radie in Tv tako,da smo zelo aktivni glede tega. Letaki so polepljeni povsod in predvsem smo najbolj aktivni na obali, ker je lahko tam (po nekih namigovanjih)..Če ga pa kdor koli vidi naj pokliče ali posumi, da je to ta kuža, naj pokliče! Upam,da ga najdemo čim prej! Hvala!!
Forum je zaprt za komentiranje.