Insignia karavan ali zafira
Imamo zafiro (drugo po vrsti) in P206 pri hiši. Avtomobila nista brez napak, vendar sta primerljiva po “težavah”. Tako da ne bi kar rekel, da je francoz zanič. Vsi avtomobili so za vas dovolj veliki, če ste razumni. Če pa ne, so vsi premajhni. Nas je 6 (od tega smo že štirje polnoletni) in gremo občasno še vsi kam skupaj. Denimo na smučanje z zafiro. Če bi imeli avtobus, bi pač imeli več prostora. Zafiro servisiram v Celju in prva dva servisa (30.000 in 60.000 km) sta bila manj kot 150€. To pa mislim, da je ugodna cena za uradni servis in novi avtomobil z dieselskim motorjem. Ne vem pa, če so cene oplovih serviserjev primerljive.
Forum je zaprt za komentiranje.