Iniciativa za ukinitev ženskega in moškega čveka
Nehajte bit sentimentalni. Ženski in moški čvek je umobolnica, kjer kjer se trop bedakov prereka, kdo je boljši. Eni se tega žalostnega dejstva zavedamo, drugi se ga ne. Kaj je pa tu gor lepega in pogrešljivega? Vsako temo poserje ista standardna zasedba udeležencev. Ko nekdo nekaj napiše, neko svoje mnenje, ga stalna zasedba tradicionalistov prepričuje, da se moti. Ti tradicionalisti trdijo, da so prepričani v sovj prav in da živijo srečno življenje. Meni se bolj zdijo ko neke hijene, ki popadejo vsakega, ki razmišlja drugače od njih. On_ in Marko sta pri tej diktrini prav nasilna. Še dobro, d aimam s takimi ljudmi opravka le virtualno in da niso del mojega življenja v resničnosti. Medtem, ko se bom jaz poleti sončil na plaži, bosta tadva tukaj razpredala in razčlenjevala vse možne teme, ter si ploskala, skupaj z ostalimi somišljeniki. ta folk enostavno rabi ta čvek, da sebe ind ruge preričujejo, kako so super in fajn in se trepljajo. Verjetno v reali ne dobijo potrditve, da so res fajn. Preden sem sam po dolgem času spet začel intevnzivneje sodelovati, je ta čvek gledal tako, da so se Robi, On_, matjažko in Marko pogovarjali med sabo. Zaradi pomanjkanja uporabnikov so bile sem redno seljene določene teme s starševskega, nakar je stalna ekipa glodalcev te teme tukaj glodala do neprepoznavnosti.
@Spider, pa kaj se ti toliko obremenjuješ z drugimi in s tem, kako drugi pišejo. Vsak ima pač svoj stil in način in to je to; vsak ima svoje poglede na življenje in posledično svoje mnenje…. tako kot ti.
p.s.
Pa pazi poleti, baje bo letos sonce ful močn o, mislim, da te ne bo preveč opeklo…. še posebej, če bo šel na fkk 🙂
SkromniT, ocenjujem te kot nevidnega uporabnika, brez izrazitih stališč, če odmislimo tvoje jokanje, kako smo taki kot jaz krivi, da ti nisi zanimiv ženskam. Tisto je bilo legendarno. Da ploskaš uporabnikom, ki prazno pleteničijo, me ne preseneča. Želim ti veselo branje praznega pleteničenja še naprej, saj tvoji favoriti pridno skrbijo, da odženejo zanimivejše uporabnike. Mislim recimo na Daterja, Mariborčana32…Na ljudi, ki so znali kaj povedat.
Moti me, da pacienti, kot sta Marko in On_ uničijo vsako temo. Tudi ko nimajo nič povedati. S stalnim offtopičarjenjem, obešanjem na vsako repliko vsakogar, s stalno relativizacijo, kontriranjem zaradi kontriranja samega. Tu ni več nobenih debat, samo anti-debate in spraševanje o smislu svega skupaj.
Težko je ja, resnično.
Sicer je pa to samo še ena provokativna tema več. Kako bi pa izgledalo, če bi si vsi kloni strinjajoče prikimavali?
Siderja na trenutke odnese romantično svetobolje. In zavest, da ni nič kaj spešl kričr pod tem soncem.
Narcisov je že tako preveč.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Skromno mnenje ? Že na samem začetku si skritiziral vse po spisku, vključno z avtorjem teme, ki si ga označil za “gobezdalo”, zdaj se pa še čudiš, da ti je podal repliko ? Pa če zaradi takšnih kot je on ne sodeluješ več v razpravah, potem si pa čudak. Spider je eden od redkih uporabnikov tu, ki napiše svoje mnenje, potem pa če ga pustiš pri miru in ga ne provociraš ti tudi sam ne bo nič pikantnega odpisal nazaj. Zdaj si mu pa že drugič zapored napisal, da se ne boš prepiral z njim, pa čeprav si sam začel s prepirom. Se ti sploh zavedaš kaj pišeš ? LOL
Hvala, da si me javno označil za nepoznavalko…a si se že ustrelil?? Ali čakaš, da te kdo drug?[/quote]
Depresivike me ne morejo spraviti na obrate![/quote]
Depresivna ti je tista v katero tiščiš svoj privesek 😛
Depresivna ti je tista v katero tiščiš svoj privesek :P[/quote]
Kaj pa če sta obe?? Vidiš, vidiš na to pa nisem pomislil!!
Bom vprašal, pa te obvestim.[/quote]
Me ne bi presenetilo, da je poleg tebe res depresivna; razen tega je plitko nekomu obešati x lastnost, ker ni drugega “materiala” na zalogi 🙂
Kaj pa če sta obe?? Vidiš, vidiš na to pa nisem pomislil!!
Bom vprašal, pa te obvestim.[/quote]
vmesni sodniški rezultat: Paco 3 – Z.S. 0
Me ne bi presenetilo, da je poleg tebe res depresivna; razen tega je plitko nekomu obešati x lastnost, ker ni drugega “materiala” na zalogi :)[/quote]
Forum je zaprt za komentiranje.