Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Iniciativa za ukinitev ženskega in moškega čveka

Iniciativa za ukinitev ženskega in moškega čveka

Predlagam ukinitev tega nesmisla, ker smo kot trop pijancev v vaški gostilni, ki vpijejo drug na drugega..Predlagam, da se bolj posvetimo resničnemu življenju, tisti, ki mu je do nadaljevanja debat, pa ima na voljo ustrezne podforume…Predlagam ukinitev tega gledališča norosti, celo na starševskem se nam smejijo že tiste pacientke tam gor…Predlagam, da gremo vsak sovjo pot, ker nismo za skupaj in čemu si daljšati te muke virtualnega druženja iz navade?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

In to predlagaš ravno sedaj, ko sem jaz prišla do sem….
Čeprav so/smo/ste tudi tu pacienti

Spider dokler nisi ti sem prišel s svojo oprodo je bil kar ok forum…

Si razmišljal o tem, da bi se najprej vidva samoukinila? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Spider, ideja glede na vse videno sploh ni slaba …

Lahko pa ga preimenujemo v “Let nad kukavičjim gnezdom” ali pa zaupamo Frediju in povzamemo : “Show must go on …”

Kako pa ti veš, kakšen je bil ta forum, preden sem jaz prišel gor, tukaj sem, če odštejemo vmesne nekajletne prekinitve, bistveno dlje od tebe.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kako pa ti veš, kakšen je bil ta forum, preden sem jaz prišel gor, tukaj sem, če odštejemo vmesne nekajletne prekinitve, bistveno dlje od tebe.[/quote]Ker takrat ni bilo idej o ukinitvi. 😉
Mogoče le zato ker takrat nisi tako vestno sodeloval v razpravah….cccccc

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Proti tej ideji.

že zato, ker ta opcija ni v naboru izbire.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Dan, jaz sem tudi najdla tale čvek slučajno, prej so me bolj zanimale stvari v zvezi z zdravjem. Par dni spremljam vaše različne teme in eni odgovori so zanimivi in poučni, eni za nasmejat eni pa za zjokat, drugi pa bi se samo zmerjali med sabo. 🙂 Vedno me je zanimalo zakaj se ljudje ne morejo normalno pogovarjat med sabo, vedno se najde kak, ki potepta mnenje drugega…jaz mislim,da ma vsak svoje razmišljanje in ne razumem kako se vam, da razglabljat o tistem kar drugi napiše namesto, da bi sami kaj dodali… 😉 zato se mi tudi ne da na veliko pisat, da mi ne bo spet kak nakladal, da nepravilno razmišljam in da nisem normalna 🙂 raje berem 😀

Zakaj bi ukinili nekaj, kjer se drugi zabavajo? Iz faušije, ker se sami ne morete? Najdi si svojo zabavo, nas pa pusti, da se zabavamo naprej.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz pa pogrešam čvek za samske.
Starševski čvek je, čveka za samske pa ni :(.

Čvek za samske je mission impossible ker bi On_ Marko, Robi in ostali se zjokali ob dejstvu da tam nesmejo participirat in ker 1 forum brez Markovega 24/7 nakladanja bi pomenil samomor za njega.

Sicer pa on bi prišo tja in bi začel da on tam lahko participira zato ker je nekoč bil samski (no vbistvu jaz menim da on lahko(bi lahko) participira samo v tem Samskem čveku ker ga itak nobena noče)

Problem je v tem ker v ČISTVO VSAKO temo pride Marko, On_ itd itd… in solijo pamet …

Itak o polovici zadev nimajo pojma mnenje pa povejo na način kot da je to edino pravilno.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Točn tko, naj zbrišejo ta forum. Mogoče si bojo končno najdl kšn pameten hobij teli pacienti.

ps : Samo pomagam :>>>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Imaš pa res bogato življenje, če ti ta čvek predstavlja edino zabavo. Mislim, sej nočem bit partibrejker. Junija bom jaz šel na rafting, ti boš tukaj pisal številne poste, katerih namen bo samoprepričevanje, kako perfektno življenje imaš. Poleti bom jaz šel na morje, ti boš ta čas tu gor.

Tako pač je. Ampak po tvoje jaz itak ne znam živet, ti pa znaš. :)))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

:)))))))))))))))))))))))))))))))))), :)))))))))))))))))))))))))))))), :)))))))))))))), :))))))), :))), 🙂

Problem je, ko sol daš na rano, sicer ne. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Imaš pa res bogato življenje, če ti ta čvek predstavlja edino zabavo. Mislim, sej nočem bit partibrejker. Junija bom jaz šel na rafting, ti boš tukaj pisal številne poste, katerih namen bo samoprepričevanje, kako perfektno življenje imaš. Poleti bom jaz šel na morje, ti boš ta čas tu gor.

Tako pač je. Ampak po tvoje jaz itak ne znam živet, ti pa znaš. :)))))[/quote]
Upam, da si boljši plavalec, kot provokator, sicer te ne bomo več videli. Malo bi te pa že pogrešali. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Iniciativa za ukinitev ženskega in moškega čveka

Kaj je to za neprimerno bedarijo?? Če komu kaj na teh straneh ni prav, se naj odpravi na druge forume. Strinjam se, da je tu kar nekaj stalnih vinilskih in skrajno zoprnih nakladačev, vendar so ti v manjšini – meni jih ni (pre)težko (po potrebi) prestaviti na “ignore listo”, moram priznati, da so posti od teh osebkov grozljivo naporni, nadležni, suhoparni, eni in isti, eni in isti…..

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Predlagam, da začneš pri sebi. Mislim na ukinitev ali zmanjšanje prispevka k norostim.

Zgleda, da si tudi sam med njimi. 🙂


Se strinjam.
Zgleda, da je za marsikoga pljuvanje in kritiziranje dober hobi. Se sprašujem kako nezadovoljen mora biti človek s sabo, da vztraja v okolju kjer se počuti ogroženega….

Mimogrede: tudi če se ta forum ukine, bodo vinilkoti še kar vztrajno tacali po ostalih forumih, na ljubezenskih nasvetih, na ČI, na Življenje, ah to življenje itd….tudi če bi se cel MON ukinil bi našli nek plac, kjer bi lahko izvirnost “novega” foruma zasvinjali s svojimi predpotopnimi eni in istimi ideologijami, da ne rečem celo z njihovim perfektnim životom…ha-ha…

Z ukinitvijo tega čveka, bi se vzelo nekaj nadomestljivega, zato ne bo učinka.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zadnji mesec ali pa malce več tale stvar ni več res ničemur podobna… in verjetno ne bi bilo škoda, če bi jo ukinili. Prej se mi pa res ni zdel tako napačen, pa ko si prišel sem, je bilo ponavadi vsaj ene 3-4 teme, kjer je bilo smiselno razpravljati. Zdaj pa imam občutek,d a je takih tem občutno manj, pa tudi takrat ko so, se le poredbo razvijejo v neko kul debato…. brez otroškega vrtca.

To ti misliš Robi boy. Jaz lahko spokam dol s tega foruma že danes, če želim in me ne bo več gor tudi po več mesecev. Zate in tvoje pajdaše je kaj podobnega nepredstavljivo. Razlog za to pa oba veva kakšen je 😉

Kr pejte na piknik, boste vsaj enkrat zapustili stanovanje in se nadihali svežega zraka. Pa še družili se boste lahko medsabo, prijateljev itak nimate, tako da očitno niti ni tako slaba ideja.

:)))))

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, potem pa ne vem kaj čakaš, če lahko.

Ne razumem kaj se pritožujete, a hkrati vztrajate ?

Všeč mi je bit gor, ker rad prebiram določene uporabnike ( Spider, Matkic, Dante, Fotrov Sine in ostala kompanija ). Če teh ljudi ne bi bilo gor, definitivno tudi mene ne bi bilo. Razumeš, bimbo ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Cinik, da te kap! Nihče te ne sili, da tu dramatiziraš, zaplankaš vsak post, ki ti ni všeč oz ki pove, da je še vsak forumaš le človek kot ti. To ni naš kolektivni problem, da te nihče nima rad; sila napačno rešuješ to težavo, pacient 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close