Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Informacija o stanju na TRR

Informacija o stanju na TRR

Danes sem si na bankomatu dal izpis stanja.
Kako je možno, da je razpoložljivo stanje višje od stanja na računu?
Primer:
Stanje na računu 370
Razpoložljivo stanje 400

Ali zdaj lahko dvignem 370 ali 400€?

Samo dve možnosti sta: ali moraš podaljšat limit ali pa si dobil izvršbo. Razpoložljivo stanje pa je nerealno. Moraš do banke…ni druge rešitve.

Če dobiš tako pojasnilo od “Ene iz banke” potem res ni čudno, da so banke v težavah….

Razpoložljivo stanje pri vas vključuje dovoljen znesek negativnega stanja.

Limita nimam na kartici, sem pa imel izvršbo na TRR (okrog 1000€). Zdaj pa ne vem, ali je ta izvršba že poplačana ali ni. Po stanju mi ni nič jasno.
Hvala, bom šel jutri na banko.

Če dobiš tako pojasnilo od “Ene iz banke” potem res ni čudno, da so banke v težavah….

Razpoložljivo stanje pri vas vključuje dovoljen znesek negativnega stanja.[/quote]

hehe
točno tako
tale tu ima 30 evrov limita in 370 na računu
kar pomeni, ,da lahko dvigne 400 eur – razpoložljivo stanje, samo, ko to naredi, bo 30 v minusu…

ena z banke pa je verjetno čistačica tam….

limit imaš odobren, koristiš ga pa ne, zato je razpoložljivo stanje višje od denarja na računu.

Če dobiš tako pojasnilo od “Ene iz banke” potem res ni čudno, da so banke v težavah….

Razpoložljivo stanje pri vas vključuje dovoljen znesek negativnega stanja.[/quote]

Točno tako je. Dvigneš pa lahko 400€.

limit imaš odobren, koristiš ga pa ne, zato je razpoložljivo stanje višje od denarja na računu.[/quote]

Nimam niti osnovnega niti izrednega limita. Vsaj do danes ga nisem imel. Tudi, ko prejemam na dom mesečno izpiske, še nikoli ni nikjer pisalo, da imam odobren kakršenkoli limit. Imam sicer še vedno študentski račun.
Moj brat ima pa tudi študentski račun, pa ima že iz vsega začetka osnovni limit 200€ in to mu tudi piše na vsakem izpisku ki ga mesečno dobi iz banke.

No, kaj si izvedel? IZVRŠBA A NE?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close