Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek in s kolkimi pa ste ve seksale….

in s kolkimi pa ste ve seksale….

Na kaj pa ti tukaj namiguješ, lepotička? Ti, ti, ti, klepetuljica !
:D:D:D[/quote]

😉

Zato, ker vsaj na začetku naj bi se njej/njemu posvečal nekaj več časa, no vsaj meni se to zdi logično, da te takrat oseba zanima malo bolj kot pa po nap 20-30letih (čeprav je tudi takrat ne moreš/smeš zapostavljat s 173imi star warsi ;).
On pa piše kot, da je babo ujel, jo postavil v kot, tam zraven metel in jo bo pač ponucal ko jo bo rabil….. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ob kom/kolikih naj se zresni? :/

Nap. doma ni imela nikakršnega zgleda, potem je mislila, da si bi s seksanjem pridobila nedolžnost 😉 ….ne, ne, recimo naklonjenost, da bo našla neko ljubezen v tem in vsak od teh jo je izkoristil po svoje, ni se ukvarjal z njo kot osebo. Bolj je bila predmet njihove (in svoje) seksualne /potrebe/potešitve, niti ni vedela, da kaj več obstaja, ker preprosto ni imela kje izvedet, izkusit…. in potem nekoč ji je bilo vsega tega dovolj in se je nekomu zaupala že od začetka v želji, da bo v tej svoji iskrenosti tudi sprejeta, razumljena.
On ji pa reče: “Ne morem bit s tabo ker si ku…a. Oprosti taka so moja načela…bla,bla,bla…” !!!!!????

O_O Mislim, kakšen moški je to, ki na žensko z nekaj več partnerji gleda kot na k….. , nevredno pozornosti, razumevanje? Kakšen partner bo to nekomu v življenju, ki se bo tako (grobo) nerazumevajoče obnašal do bližnjega tudi v drugih življenjskih situacijah?[/quote]

Točno to, On_. Točno to.

Ne gre za beg. Gre za druženje, vsaj tu, preko MON-a. Bom se popravila, lahko gre za neke vrsto druženje. Meni osebno je zelo fajn brati ljudi, ki jih tudi osebno poznam. Zaradi kilometrov, ki so med nami, se ne moremo tako veliko videti, klepetati, lahko pa preko tega foruma. Kot krog prijateljev, s tem, da pač žal ne more biti vedno tudi fizično snidenje.

Sicer pa, če imam jaz svojega doma, ko za računalnikom gleda, bere, piše… še vedno sem lahko tudi jaz zraven, vključena v to, saj me ne izloča. Vsak trenutek se mu lahko pridružim, pokukam kaj dela, ga kaj povprašam, mi kaj odgovori, kaj pokomentirava, v glavnem, nisem čisto izključena, tudi če je on v tem virtualnem svetu. In obratno, seveda. Samo trenutno ga ni ob meni, zato imam čas vse to klofat. Oz. sem si čas privoščila, vzela…

Ob kom/kolikih naj se zresni? :/

Nap. doma ni imela nikakršnega zgleda, potem je mislila, da si bi s seksanjem pridobila nedolžnost 😉 ….ne, ne, recimo naklonjenost, da bo našla neko ljubezen v tem in vsak od teh jo je izkoristil po svoje, ni se ukvarjal z njo kot osebo. Bolj je bila predmet njihove (in svoje) seksualne /potrebe/potešitve, niti ni vedela, da kaj več obstaja, ker preprosto ni imela kje izvedet, izkusit…. in potem nekoč ji je bilo vsega tega dovolj in se je nekomu zaupala že od začetka v želji, da bo v tej svoji iskrenosti tudi sprejeta, razumljena.
On ji pa reče: “Ne morem bit s tabo ker si ku…a. Oprosti taka so moja načela…bla,bla,bla…” !!!!!????

O_O Mislim, kakšen moški je to, ki na žensko z nekaj več partnerji gleda kot na k….. , nevredno pozornosti, razumevanje? Kakšen partner bo to nekomu v življenju, ki se bo tako (grobo) nerazumevajoče obnašal do bližnjega tudi v drugih življenjskih situacijah?[/quote]

Malo je danes moških, ki jim lahko rečeš gospod. Ki se znajo obnašat gosposko 🙂

On, a ni tako, da si moramo spoštovanje prislužit? Če jih je ona prej menjavala “kot gate”, je morda zdaj prišlo njeno spoznanje, da se z ljudmi tako “ne dela”. Kje pa piše, da so njo izkoristili. A ni možno obratno, da je ona izkoristila njih? Jaz ne bi kar tako poenostavil neznane zgodbe.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko sem napisal, da je tudi ona “izkoriščala” za svojo seksualno potešitev, ker ni vedela, znala, hotela, zmogla…. drugače uporabit te svoje energije ali karkoli že….

Nikjer ni imela priložnosti zvedet, da lahko “gate” tudi okol obrne in so še za en teden…. 😉 , niti pri temu zadnjemu, ki ji je rekel k… ni zvedela nič novega.
Očitno je tudi on isto slep siromaček, kot že vsi pred njim… :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Takšen partner s takšnimi načeli, je le ogledalo tistega, kar si zgoraj napisal in tega, kar ženska v resnici bolj ali manj tudi je.
Brez samospoštovanja, bo težko spoštovanje dobila in občutila od drugih.


Takšen partner s takšnimi načeli, je le ogledalo tistega, kar si zgoraj napisal in tega, kar ženska v resnici bolj ali manj tudi je.
Brez samospoštovanja, bo težko spoštovanje dobila in občutila od drugih.[/quote]

Kar pa ni opravičilo ali izgovor, da je (tudi) ti ne spoštuješ…

Vse se lahko odvzame, le spomini ostajajo.
Sanjarim? Ja, in prav je da imamo sanje, to je tudi znak da si nečesa močno želimo.
Pogrešam? Ja, in vedno bom, vse dokler ne pridem ponovno do tiste točke ali vsaj prve stopničke namenjene k tisti točki, kjer se je naka zgodba končala.
Vse to kar si tu izpostavila, sprostiti se, dovoliti si, biti svoboden v izražanju svojih čustev, varnost,….to so lastnosti in stanja katere zelo zelo dobro poznam in glede na to, da si jih tudi ti izpostavila, so ti najbrža lastna, in verjetno veš, da do njih ne prideš čez noč.
In če imaš to, bodi vesela, mi pa bomo še naprej malo sanjarili.:)
Vse izhaja iz zgoraj napisanega. Je pa tako, da pri 30+ letih je pa s številkami tako:
Te resne zveze, ki se izpostavljajo v mesecih, to ni nič, da govorimo o resni zvezi je potrebno vse kaj več. Če so resni nameni, se poraja lahko tudi vprašanje???Zakaj 15krat resni nameni in iz tega nič..ne vem, meni to nikakor ne gre skupaj, je pa tudi res da je vse enkrat prvič.
Saj ni problem, smo taki in drugačni, samo najprej moramo sebi priznati kakšni smo, da lahko od drugih, na osnovi našega odnosa do soljudi, pričakujemo ravno toliko, kolikor smo sami sposobni izpolnjevat.
Pa velja za vse enako.
Pa če sem konkreten o predsodkih glede številk:
(kot primer bi dal dve ženski: devica pri 30+ ?? ali pa številka recimo 15 zvez ali več pri 30+??)
Do neke mere niti ni pomembna številka, ampak pomembna je prihodnost in pogled na zgoraj izpostavljene stvari in kako močna je želja to uresničit, od tistega trenutka dalje.
Pri meni(ker za druge ne morem odgovorit), bi bila sprejeta z vsem srcem, če si zgornjega odkritosrčno želi.
Veliko bolj skeptičen bi bil pri devici.


Takšen partner s takšnimi načeli, je le ogledalo tistega, kar si zgoraj napisal in tega, kar ženska v resnici bolj ali manj tudi je.
Brez samospoštovanja, bo težko spoštovanje dobila in občutila od drugih.[/quote]

Jaz pa tega z ogledali še kar ne razumem…


Takšen partner s takšnimi načeli, je le ogledalo tistega, kar si zgoraj napisal in tega, kar ženska v resnici bolj ali manj tudi je.
Brez samospoštovanja, bo težko spoštovanje dobila in občutila od drugih.[/quote]

Kar pa ni opravičilo ali izgovor, da je (tudi) ti ne spoštuješ…[/quote]
Jaz jo lahko spoštujem…Ampak zanimivo je, da se s takšnimi, ki bi ji poklonili spoštovanje, najverjetneje ne bo sparčkala.

Podobno je z ženskami, ki so bile priča alkoholu…Tudi takšne spoznavajo in se znajdejo v odnosu z moškimi, ki jim alkohol predstavlja problem. Abstinenti so za njo nekaj tujega, pa čeprav so simpatični.

Marko sem napisal, da je tudi ona “izkoriščala” za svojo seksualno potešitev, ker ni vedela, znala, hotela, zmogla…. drugače uporabit te svoje energije ali karkoli že….

Nikjer ni imela priložnosti zvedet, da lahko “gate” tudi okol obrne in so še za en teden…. 😉 , niti pri temu zadnjemu, ki ji je rekel k… ni zvedela nič novega.
Očitno je tudi on isto slep siromaček, kot že vsi pred njim… :/[/quote]
Jaz se z vsem tem strinjam, ampak če vedno “naletiš” na take, ki te ne spoštujejo, je fino, da spoznaš, zakaj se ti to dogaja in nekaj ukreneš, da temu narediš konec. V tem primeru recimo, ki ga je omenila, bi ji jaz priporočal, da se s fantom pogovori ali pa se vsaj poskuša pogovorit, neprizadeto. Naj pokaže, da je ponosna na to, kar je, če je res in naj pove, kje vidi težavo in da jo morda lahko skupaj rešita. Dvomim namreč, da jo je poimenoval s K… in se obrnil. Ne vemo točno, kako je bilo. Naj se prvič potrudi tudi sama malo bolj za nekoga, ki ji je všeč, potem pa bo že tisti pokazal, če se mu zdi vredno ali pa ne. Seveda pa se tu vedno vsakemu postavi vprašanje, kje je tista meja, ko se moramo “le” mi trudit.
Za ta primer si upam trdit, da ona njemu tudi sicer ni povsem ustrezala po recimo vedenju. Vpiknil se je pač v ta podatek (ali pa se je ona), ker mu kot osebnost ni dovolj ustrezala, ni mu dajala dovolj prijetnega občutka. Kar me spomni na primer fanta, ki je pisal, da ga je ženska zapustila samo zato, ker ni imel dovolj denarja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Res. Naj bo previdna, da ne ostane brez tistega, ki ji omogoča vse to čutiti. V takšen odnos je potrebno vlagati trud in včasih pri sebi tudi kaj spremeniti. Ni takšen odnos nekaj samoumevnega.


Kolikor sem razumel, je sama pomislilla na to, ker jo je on zavrnil na podlagi pestre zgodovine.


Jaz jo lahko spoštujem…Ampak zanimivo je, da se s takšnimi, ki bi ji poklonili spoštovanje, najverjetneje ne bo sparčkala.

Podobno je z ženskami, ki so bile priča alkoholu…Tudi takšne spoznavajo in se znajdejo v odnosu z moškimi, ki jim alkohol predstavlja problem. Abstinenti so za njo nekaj tujega, pa čeprav so simpatični.[/quote]
Eni ljudje preprosto niso pripravljeni pogledat dovolj globoko vase, torej nase in na svoje obnašanje do drugih. Zdi se jim, da z njimi ne more bit nič narobe ampak da so vsi ostali čudni. Saj v resnici z njimi res ni nič narobe, je pa lahko marsikaj narobe v njihovem vedenju. Človek, ki je prepričan, da je z njim vse v redu (kdo pa ni), je lahko hitro zaveden, da je tako tudi z njegovim vedenjem.
In če takemu človeku na nek način pokažeš, da je njegovo vedenje napačno, dobi občutek, da ga drugi ne spoštujejo, sprejemajo. Negotovemu človeku lahko hitro vzbudiš neprijetna občutja in takrat se lahko začne “čudno” obnašat, nekako “razvajeno”. In če imaš dva taka skupaj, potem dobiš nek tak rezultat, kot je “pustil me je zato, ker sem pred spala s petnajstimi”. Razlog v resnici sploh ni v preteklosti, pač pa v sedanjosti in tem, kakšni smo sedaj. Preteklost je lahko le izgovor, da se z nečim ne želimo soočiti. Navadno pa nas ta šola vedno čaka nekje v prihodnosti. Mogoče bomo pa takrat bolj pripravljeni, si bolj želeli, bomo več razumeli itn.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Res. Naj bo previdna, da ne ostane brez tistega, ki ji omogoča vse to čutiti. V takšen odnos je potrebno vlagati trud in včasih pri sebi tudi kaj spremeniti. Ni takšen odnos nekaj samoumevnega.[/quote]

Kako tipično. Naj bo ženska tista, ki mora bit previdna – torej jaz. Ali s takim odnosom samo jaz pridobi(va)m, ali pa tudi še soudeleženec? Moram samo jaz pri sebi kaj spremeniti, da ohranim tak odnos?

In kaj si mislil s tem, da moram bit previdna?


Res. Naj bo previdna, da ne ostane brez tistega, ki ji omogoča vse to čutiti. V takšen odnos je potrebno vlagati trud in včasih pri sebi tudi kaj spremeniti. Ni takšen odnos nekaj samoumevnega.[/quote]

Kako tipično. Naj bo ženska tista, ki mora bit previdna – torej jaz. Ali s takim odnosom samo jaz pridobi(va)m, ali pa tudi še soudeleženec? Moram samo jaz pri sebi kaj spremeniti, da ohranim tak odnos?

In kaj si mislil s tem, da moram bit previdna?[/quote]
Seveda mora bit ženska previdna-torej ti. To pa še ne pomeni, da moraš biti SAMO ti. Kaj si takoj zgroženo skočila? 🙂 Saj je prav. Treba bit previden. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Res je. Bi moral napisati, da odnos gradita oba in morata oba vlagati trud, če ga želita ohranjati.

To tudi mene zanima…:)


Res je. Bi moral napisati, da odnos gradita oba in morata oba vlagati trud, če ga želita ohranjati.

To tudi mene zanima…:)[/quote]

Navada? Slabe izkušnje? Izbirajta….

Res je. Bi moral napisati, da odnos gradita oba in morata oba vlagati trud, če ga želita ohranjati.
To tudi mene zanima…:)[/quote]Navada? Slabe izkušnje? Izbirajta….[/quote]Mogoče strah, da si na katerem področju “preslaba” in posledično občutek ogroženosti… saj veš samopodoba in te reči… 😉

“Preslaba”… kaj pa to pomeni? Kje On_, pa sem po tvoje “preslaba”?

🙂 Opazili so, da si zgroženo skočila…., če bi bila prepričana, da delaš vse kot je treba ne bi zgroženo skočila… 😉

Kaj pa vem. Jaz sem predaleč, težko sodim kakšen odnos imaš/imata tako, da…ne vem koliko si dobra/slaba in koliko se trudiš in koliko (zgroženo) skačeš/ta… :))))

Še vedno ne vem, kaj si mislil z besedo “preslaba”.

Preslabo vijak privijaš ali kaj takega. V čem je partner lahko “preslab”?

K tvojemu izboru sem dodal, da si lahko oz se čutiš v nekaterih stvareh v odnosu “preslaba”.
Izbiraj v čem si oz nisi.

Sam odnos je neka gugalnica in če je ta venomer nagnjena v eno stran ni taka “igra” nič kaj zabavna in se kateri od igralcev lahko naveliča. Ta “grožnja” je venomer prisotna in če se nekdo čuti “slab” lahko reagira ogroženo in če se to ponavlja iz dneva v dan je zadeva precej naporna.
Zakaj pa ne ti? A bi s tem kaj izgubila, boš ogrožena, šibka, bo on to to tvojo šibkost izkoristil za…?
Je to navada? slabe izkušnje?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close