in imam hudega ljubimca
Ja, jaz te štekam, zdravilo bo le, da ga zadržiš ali pa najdeš podobno drugo trofejo, praviš, da si lepa, torej iskanje ne bo problem…zakaj si pa sploh z možem skupaj, če ti ne zadovolji tistih potreb, ki jih ljubimec?? Morda bi morala tudi kaj v tej smeri narediti, ni pa nujno.
[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i]
[sub]-Triumph[/sub][/center]
Forum je zaprt za komentiranje.