Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ima kdo slabe izkušnje z izplačilom zavarovalnine pri triglavu generali ali tilii.

ima kdo slabe izkušnje z izplačilom zavarovalnine pri triglavu generali ali tilii.

to me zanima.pa če povset zakaj.

Kdo jih nima?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close