Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ima kdo lepe spomine na otroštvo?

Ima kdo lepe spomine na otroštvo?

najbolj so mi ostale v spominu batine.

Jaz imam veliko lepih spominov na otroštvo. Določene še vedno hranim v zaboju, vse ostale pa v srcu. Upam, da nikoli ne pozabim, tudi ko bom starejša, kako lepo je biti otrok.

Želela bi, da imajo vsi otroci sveta vsaj tako lepo otroštvo, kot smo ga imeli mi.

Odgovor na objavo uporabnika
lloyd, 10.09.2025 ob 20:54

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 09.09.2025 ob 19:47

Jaz jih imam nešteto, dedek mraz, okraševanje jelke, branje otroških knjigic, gledanje risank, sankanje, Titova mladina, brezskrbno otroštvo, moja babica, igranje na kmetiji ITd

Nisem pa marala vrtca. Samo jokanje in nagajanje otrok.

Ja. Ko sem bil mulc je bilo sončno vsak dan.

Evo, ena nostalgična: .https://www.youtube.com/watch?v=a3ir9HC9vYg 🙂

življenje ni potica.

Lepo je bilo. Nekaj danes jočejo o jugoslovanski diktaturi in komunizmu. Otrokom pa nam nič ni manjkalo. Nismo bili lačni, veliko smo se družili in igrali, v šoli so poskrbeli, da smo se veliko naučilo, enkrat na leto smo šli na morje za 10 dni v sindikalno prikolico. Bil je občutek, da živimo v veliki in urejeni državi. Nihče od staršev in sorodnikov ni bil v partiji pa nam ni nič manjkalo. Če bi lahko podpišem, da bi živel tako otroštvo še enkrat. Lepo je v naši domovini bilo biti mlad.

Ja. Lepe.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close