Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ima kdo izkušnje z kd zavarovalnico

ima kdo izkušnje z kd zavarovalnico

Zanima me če je bil kdo zavrovan življensko in da je imel probleme kakršnekoli, ker malo me čudi tale njihova reklama, kjer govori en tip za top življenje, češ da je preživel infarkt in ne vem kaj še vse potem se je pa zavroval pri kd, od kdaj pa zavarovalnice sprejemelajo v zavrovanje tešpke bolnike ki so že preživeli infarkt, so preveč riztični da bi si zavrovalnice z njimi mazale roke imam prav.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close