idoli
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › idoli
A gleda kdo idole, kaj mislite kdo bo zmagal?????
idoli so pa res poden!
Pojma nimajo kako kaj zapet!
kdo je pa včer izpadu?
upam da ne žiga, k zanga navijam 🙂
Se mi zdi da je izpadel ravno žiga…vem da omar in anžej nista torej je tretji bil žiga ane?
…zdej je šele zanimivo ratalo…ko so začeli z žirijo štrikat…:)
Ne, Žiga je ostal. Izpadla je tista, ki je pela pesem od Cher.
pa ti -ik- kaj zapoj ce oni nimajo pojma!!!!!!!!!
Pa ni ženska izpadla ampak fant!!
Ostala sta Anžej in Omar, kaj oni se je pa Novak pisal a kako že vglavnem pel je Belo snežinko!!
Mešate oddaje bodi idol 2004 na net tv in oddajo ki jo vodi galunič na sloveniji 1!!!najprej to razčistite!Omar je pri mariU!
Tista ki pa je pela cher je pa pri idolih!!!
jaz navijam za Nuško 😉 ona pa ma taki glas da te kr zmrazi 😉 Kaera je izpadla?Imensko?
izpadla je tamara fišter
ja Nuška ima res krasen glas.jaz menim da bo zmagala!
Forum je zaprt za komentiranje.