Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ideje za kosilo

Ideje za kosilo

Sorodnico sem vprašala za ideje za kosilo, pa mi je odgovorila, da imam na internetu idej kolikor hočem. Kaj je z njo?

Jaz tudi vcasih pogledam na internet. Ampak danes je bil na programu pasta fizol.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj je z njo?, 02.02.2025 ob 15:41

Sorodnico sem vprašala za ideje za kosilo, pa mi je odgovorila, da imam na internetu idej kolikor hočem. Kaj je z njo?

Ne mara “sal toka”!

 

Mi smo imeli klasično nedeljsko kosilo. Jutri bo verjetno musaka.

Jaz si včasih pomagam kar s šolskimi jedilniki.

Z njo ni nič narobe, ima prav. Kako je pa z vami?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close