22 dni ze nisem jedel. Pijem pa izrecno samo vodo in sugarfree energy drinke. Shujsal nisem niti za 0.1kg. Sicer nisem debel, sem suh ampak imam velik mlahav trebuh. Zakaj ne gre teza dol?
Odgovor na objavo uporabnika Hujsam, 10.09.2025 ob 14:33
22 dni ze nisem jedel. Pijem pa izrecno samo vodo in sugarfree energy drinke. Shujsal nisem niti za 0.1kg. Sicer nisem debel, sem suh ampak imam velik mlahav trebuh. Zakaj ne gre teza dol?
jaz imam tud trebuh. Sem tudi rahlo anoreksična (169-46) Probala sem vse možne diete in obseg se ne manjša. Svetujem ti test za sladkorno, jaz jo namreč imam in zato maščoba okrog pasu ne gre dol. Liposukcija…