Huawei kakšna je kvaliteta telefonov
3-letno in večletne garancije moraš z rezervo jemat.
Tudi pri avtomobilih je tako. Za akumulator ob nakupu avtomobila je vedno sam enoletna garancija, čeprav na avto dajejo, 5, 7 let garancije, pa za vse potrošne dele garancija ne velja, pa potem preberi za kaj ta 7 letna garancija še ne velja. Na koncu ti skoraj ne ostane nič, vedno se najde kakšen razlog, da garancija ne velja. :)))
Kar s etiče telefona, pa upam, da mene ne doleti kaj podobnega kot tebe. Sedaj mi leto dni odlično deluje.
Nisi osamljen primer takšne praske pri huawei servisu ( Emonagram). Baje tam mutijo na polno in celo prodajajo originalne dele manjšim servisem. Ta mi je celo omenil, da huaweiu pokažejo da so zamenjali nekaj na telefonu v bistvu pa niso nic naredili in ta del pobira nek sef Janko, ki naj bi jih prodajal. Ni receno, da se je v tvojem primeru enako zgodilo. Na tvojem mestu bi pisal huawei v slo.
Nekoč super telefon. Sedaj pa katastrofa. Glavni razlog za NE-nakup, je, da ni podprt z google aplikacijiami. To pomeni, da vam Huawei telefon, narejen po letu 2019 ne bo omogočal normalne uporabe. Določene aplikacije ne delujejo niti preko vmesnika. Druge pa delujejo okrnjeno, počasno ali preprosto zamrznejo zaradi neznanega razloga. Tudi ob menjavi vmesnika iste težave. Pozabite na spletno plačevanje kot so aplikacija mDenarnica ipd. To so potrdili prav na Huawei servis. Edina rešitev je, da zamenjate telefon.
Upam, da pride še komu prav ta informacija. Meni ni nihče tega povedal sedaj mi je pa žal.
jaz sem imela novo 5t nazadnje – delala brez enega problema, vrhunsko 4 leta, edino baterija je bila šibka tička, že originalno manjše kapacitete in potem z leti je počepnila normalno z uporabo telefona – to je bil edini razlog zakaj sem bila prisiljena menjati telefon…
in prav zaradi tega, ker ni več googlove podpore , nova 5t jo je še med zadnjimi imel, se žal nisem mogla več odločiti za huaweia… imam xiaomi zdaj… dokaj ok, a vendar mi je bil Huawei boljši…
kar najbolj pogrešam je naslednje: huawei ima že serijsko svojo posebno app za pošto, ki je bila reees pregledna, vso mobilno pošto sem si tja notri dala in vse takoj ažurno videla… v googlu mi je to reees nepregledno, obvestila hodijo z zamikom in se mi včasih zgodi,da kak mejl zgrešim, če jih več skupaj pride.
pogrešam tudi svoj app za koledar – googlov mi je enakooo takop zelooo nepregleden
potem pa še ena stvar: pošiljanje in prejemanje mmsov – huawei je imel možnost,da si prejel mms tudi, če ni bilo mobilnih podatkov vključenih… zdaj tega ni pri redmi
pa še kamera – ta moja sedaj naj bi bila boljša po zmogljivosti, ampak jaz se s temi fukncijami ai, ki so notri in temi nastavitvami ne znajdem… glede slik čistine sploh v temi mi je bila huaweiejeva boljša, je pa res, da mi je šlo tam na živce, da barve niso bile tako žive, medtem ko je to tukaj pri redmi telefonu bolje.
Štiri leta imam pametni telefon Huawei, nimam pojma kateri model je, sem pa takrat dala zanj 100 EUR.
Razen slušalke, ki se je pokvarila – na servisu so vanjo vlili neko tekočino, jo očistili in to je bilo to, popravilo me je stalo 15 EUR, je telefon se vedno super. Baterija enako zmogljiva, nikoli ni zatajil, česar za Redmi xaomi ne morem reči, tako da Huawei definitivno zmaga.
Forum je zaprt za komentiranje.