Horoskop
Diplomacija je tudi meni španska vas …raje vsakemu vse, kar mu gre, direkt povem … in ne bosta verjeli, zadeve ki so zapisane v horoskopu, tudi zame kar držijo … zakaj to trdim … ker sem tudi lev, pa po kitajski varianti še tiger za povrhu … nas tri bodo v kletko zaprli … bando mačjo nepoboljšljivo.
Diplomacija je tudi meni španska vas …raje vsakemu vse, kar mu gre, direkt povem … in ne bosta verjeli, zadeve ki so zapisane v horoskopu, tudi zame kar držijo … zakaj to trdim … ker sem tudi lev, pa po kitajski varianti še tiger za povrhu … nas tri bodo v kletko zaprli … bando mačjo nepoboljšljivo.[/quote]
Kot bi jaz napisala;)
kaj, če dva zelo kompatibilna po znamenjih, skotita potomce popolnoma nekompatibilne njima???
a je treba to preprečiti že na začetku ali kdaj pozneje uravnati. Kako?
Moja mama je škorpijonka tako kot jaz, pa bi – glede na to, kako večina astroloških napovedi in opisov demonizira škorpijon(k)e – pričakovala večje zaplete… No, ni jih bilo malo, saj nisem (bila) ravno najbolj upogljiva, ampak z leti (sploh po tem, ko sem se odselila) sva pa le uspeli najti skupen jezik. 😀
Sem pa mnenja, da astrološka znamenja niso poglaviten dejavnik, ki vpliva na ne/kompatibilnost karakterjev v družini – koliko primerov dvojčkov poznaš, kjer bi obema njuno astrološko znamenje na enak način ven sekalo?
Za vse druge, samo za naše ne… 😉 :)))[/quote]Tudi oven? :DD[/quote]Bilo je mišljeno na splošno za vsa znamenja, v smislu: češ moje znamenje je takšno in imam takšne lastnosti in morajo drugi to upoštevati.
Tudi oven? :DD[/quote]Bilo je mišljeno na splošno za vsa znamenja, v smislu: češ moje znamenje je takšno in imam takšne lastnosti in morajo drugi to upoštevati.[/quote]
Meni osebno je še hujša situacija, ko ti drugi pripisujejo lastnosti, ki naj bi veljale za tvoje znamenje…
(če ti dam samo en primer: “Oooo, škorpijonka, ja, pol si pa strastna…” BLJAK!)
Bilo je mišljeno na splošno za vsa znamenja, v smislu: češ moje znamenje je takšno in imam takšne lastnosti in morajo drugi to upoštevati.[/quote]
Meni osebno je še hujša situacija, ko ti drugi pripisujejo lastnosti, ki naj bi veljale za tvoje znamenje…
(če ti dam samo en primer: “Oooo, škorpijonka, ja, pol si pa strastna…” BLJAK!)[/quote]Noooo, jaz se s takim ne bi hvalil…. Kaj potem samo rutina, nič iskric? 😉 :)))))
Meni osebno je še hujša situacija, ko ti drugi pripisujejo lastnosti, ki naj bi veljale za tvoje znamenje…
(če ti dam samo en primer: “Oooo, škorpijonka, ja, pol si pa strastna…” BLJAK!)[/quote]Noooo, jaz se s takim ne bi hvalil…. Kaj potem samo rutina, nič iskric? 😉 :)))))[/quote]
Ah, kakšne iskrice, misijonarc enkrat na mesec (po možnosti na isti datum), to je to. 😀
Saj on JE strastna, samo želi, da moški to izve na drugačen način, kot pa po znaku horoskopa. Madona si kot en plug. :)) 😉
Dober plug vedno zaorje globoko brazdo…. 😀
Oglas mladega fanta:
Sem mlad, zdrav, kmečki fant in iščem dekle za skupno življenje z močnim zobovjem.
Šifra: jeseni bova orala
Spravit se v misjonarca na točno določen datum….. hm to bi lahko bilo preveč strastno, preveč napetosti, pričakovanja….
Bolje, da ti pregleduješ mail ali tipkaš na mon sklonjena nad mizo in on gre čisto ne strastno “mimo”, ti še porajtaš ne kdaj je opravil…… ccccccccccccccc
Dober plug vedno zaorje globoko brazdo…. 😀
Oglas mladega fanta:
Sem mlad, zdrav, kmečki fant in iščem dekle za skupno življenje z močnim zobovjem.
Šifra: jeseni bova orala
Spravit se v misjonarca na točno določen datum….. hm to bi lahko bilo preveč strastno, preveč napetosti, pričakovanja….
Bolje, da ti pregleduješ mail ali tipkaš na mon sklonjena nad mizo in on gre čisto ne strastno “mimo”, ti še porajtaš ne kdaj je opravil…… ccccccccccccccc[/quote]
Uff, težko, nekaj je na njem, da težko ostane neopažen… 😀
Dober plug vedno zaorje globoko brazdo…. 😀
Oglas mladega fanta:
Sem mlad, zdrav, kmečki fant in iščem dekle za skupno življenje z močnim zobovjem.
Šifra: jeseni bova orala
Spravit se v misjonarca na točno določen datum….. hm to bi lahko bilo preveč strastno, preveč napetosti, pričakovanja….
Bolje, da ti pregleduješ mail ali tipkaš na mon sklonjena nad mizo in on gre čisto ne strastno “mimo”, ti še porajtaš ne kdaj je opravil…… ccccccccccccccc[/quote]
Uff, težko, nekaj je na njem, da težko ostane neopažen… :D[/quote]A ma tak horoskop? 😉 😀
Forum je zaprt za komentiranje.