Horoskop
Sem pripela link, da bo lažje:
http://www.astroloski-horoskop.com/horoskop_lev_zenska.html
Absolutno ne drži: navedba, da ženska lev ni zvesta – zvestoba ni odvisna od astrološkega znamenja, potem zame konkretno ne drži, da sem zapravljiva in da me privlači bogastvo (znam kar skrbno ravnati z denarjem, pa tudi nisem mahnjena na dragocenosti).
Nekatere druge lastnosti so teatralno napisane, ampak vsaj delno držijo.
Glede ujemanja z drugimi znaki pa tudi ni čisto res – npr. dvojčki me vedno razočarajo zaradi svoje znane dvoličnosti, zato štejem, da se z njimi ne ujamem. So mi pa v redu moški škorpijoni in biki, čeprav zanje piše, da se z njimi ne ujamem.
Imaš malo sreče, da sem v podznamenju ribica, če ne…
@antilopa: Baje se ovni in levi zelo lepo ujamejo :)))
[/quote]
Imaš malo sreče, da sem v podznamenju ribica, če ne…
@antilopa: Baje se ovni in levi zelo lepo ujamejo :)))[/quote]
Ne vem, zadnjič me je osvajal nek oven. Kaj naj rečem – z glavo skozi zid. :)) On me je tudi prepričeval, da se astrološko ujameva, ampak me ni prepričal. :))
M111 pa noče povedat kaj je. Še za ameriškega predsednika vemo kaj je po horoskopu, samo za m111 tega ne smemo vedeti. :)))
Forum je zaprt za komentiranje.