Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Holesterol vs. alkohol

Holesterol vs. alkohol

Ampak najbolj pomembno pa je , da smo določeni vsaj malo “zasukani” …
Tisti, ki na noben način niso, so en sam čisti dolgčas …

Vsak po svoje…meni paše adrenalin, zato se družim s sebi podobnimi, ker t.i. dolgočasneži me uspavajo:).

Od kje ti pobiraš taka dejstva? Ogromno ljudi je, ki alkohol uživajo zmerno, v malih količinah.

Od kje ti pobiraš taka dejstva? Ogromno ljudi je, ki alkohol uživajo zmerno, v malih količinah.[/quote]

Saj vem, malo moram dražiti na tak deževen dan:)). Župniki ga vsak dan zmerno trikrat:).

Od kje ti pobiraš taka dejstva? Ogromno ljudi je, ki alkohol uživajo zmerno, v malih količinah.[/quote]

Saj vem, malo moram dražiti na tak deževen dan:)). Župniki ga vsak dan zmerno trikrat:).[/quote]

Župniki pijejo, ker so radi na tekočem. 😉

Saj vem, malo moram dražiti na tak deževen dan:)). Župniki ga vsak dan zmerno trikrat:).[/quote]

Župniki pijejo, ker so radi na tekočem. ;)[/quote]

Sem bil včasih ministrant in naš župnik je pred oltarjem spil enega…v zakristiji pa še preostanek iz pollitrskega vrčka:)

Lahko tudi med kosilom ! ?[/quote]

:)[/quote] Vse to kar med kosilom, a na isti mizi? Da ne hodite slučajno kam vn jest?….. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Pa ne med kosilom:). Za hrano si je treba vzeti čas:). Vi bi pa kar vse skupaj neki mešal:).

Letos bo teran odlicen. So pa meni vsec tudi dolenjska vina ker niso tako mocnega okusa kot primorska in nimajo toliko kisline. Sem enkrat pil metlisko belo mi je bilo extra vsec : )

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Nekaj podobnega sem na prejšnji strani že sam predlagal, ampak Goldfish je vse živo pokomentirala, le tega ne.
Upam, da bo na tole tvoje končno prišel argumentiran odgovor …

Vmes, ko sem pisal prejšnji komentar, je odgovor res prišel …

Sicer pa ne ti zdaj nam, da hočemo nekaj mešat, sama si začela z mešanjem merlota in Fante … mislim, da je tista tvoja mešanica neužitna, medtem ko pa …

Vmes, ko sem pisal prejšnji komentar, je odgovor res prišel …

Sicer pa ne ti zdaj nam, da hočemo nekaj mešat, sama si začela z mešanjem merlota in Fante … mislim, da je tista tvoja mešanica neužitna, medtem ko pa …[/quote]

Veš kako je, včasih se mora nazdraviti…in potem dam en pljunek Refoška in tri pljunke Fante:). Nekako moram preživeti zdravico:)).

Tisto tretjo stvar se pa dela samostojno, brez raznovrstnih miksov:).

piti je treba kvaliteten alkohol, sem spadajo predvsem odlične in kvalitete domače žganice, proizvod domačega znanja v roki z tradicijo, poplnoma čist brez kemije..sam pijem ( baje prekomerno), zdrav pa sem ko ris, tako da alkohol ni nujno škodljiv, mislim škodljiv je za tiste ki ga ne znajo uživati….alkohol deluje protistresno , dviguje energijo v telesu in ti daje tisti čudovit občutek opitosti ko si tako rajhlo ..kaj naj rečem,…ti je tako toplo pri srcu….men paše pit ostali pa koer čete…..

Alkohol ne deluje protistresno, samo zamegli trenutno situacijo in potisne nekam daleč v kot. To je kratkoročni efekt. Pravtako ne dviguje energije. Morda ti je res vroče v glavo, ampak v hrib ne boš šel zaradi tega nič hitreje. Kere buče:).

Že beseda “pljunek” kaže na to, da je očitno zmes neužitna …

Kar pa se “tiste tretje stvari” tiče in mešanja zadev ter inovativnih “prijemov”… madona, ti sama se pritožuješ nad dolgočasneži in propagiraš adrenalin – nekaj se ti ne ujema …


mi govori nekdo ki ne pije….začni piti pa ne boš tako tečna in zadrta

da lahk z babo normalno fumnkcioniraš morš itak bit zadet..zato pa je tak kot je

Že beseda “pljunek” kaže na to, da je očitno zmes neužitna …

Kar pa se “tiste tretje stvari” tiče in mešanja zadev ter inovativnih “prijemov”… madona, ti sama se pritožuješ nad dolgočasneži in propagiraš adrenalin – nekaj se ti ne ujema …[/quote]

Men se vse ujema, samo ti nisi poklapal:))). Ničesar ne propagiram, vsak naj najde svojo pot. Zase vem, kaj mi ustreza:). To mi popolnoma zadostuje.

Hahaha.
Pravi gospod od sodelavke; Trebam si ga malo popit, da je lakše slušam. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hahaha.
Pravi gospod od sodelavke; Trebam si ga malo popit, da je lakše slušam. :)[/quote]
alkohol ti izostri čute, okušanje in zavzetost….kaj ni logično….tisti ki pridigajo o vzdržnosti od alkohola..ko gremo kdaj z kakega pogreba na sedmino , si mislim, pa kaj..čez leto, dve ali 10 bodo drugi hodili z vašega pogreba…na sedmino ..pit in pokat vice…tako pač je na totem sveti…piješ..ne piješ umreš

Že beseda “pljunek” kaže na to, da je očitno zmes neužitna …

Kar pa se “tiste tretje stvari” tiče in mešanja zadev ter inovativnih “prijemov”… madona, ti sama se pritožuješ nad dolgočasneži in propagiraš adrenalin – nekaj se ti ne ujema …[/quote]

Men se vse ujema, samo ti nisi poklapal:))). Ničesar ne propagiram, vsak naj najde svojo pot. Zase vem, kaj mi ustreza:). To mi popolnoma zadostuje.[/quote]
z svojo antialkoholno držo in uničevanjem refokša ko ga mešaš s tako fukušnico kot je fanta pač en veš kaj ti ustreza…škoda vsakega deci vina da ga uničuješ z fanto….
ps.
ti pojma nimapš kaj ti ustreza..zato smo drugi tu da ti povemo in odpremo oči

Alko te oropa vseh pravih občutkov. Mi je pa jasno, da marsikdo ne zmore tempo življenja in se utaplja v opojnih substancah, da sploh preživi. Škoda.

Men se vse ujema, samo ti nisi poklapal:))). Ničesar ne propagiram, vsak naj najde svojo pot. Zase vem, kaj mi ustreza:). To mi popolnoma zadostuje.[/quote]
z svojo antialkoholno držo in uničevanjem refokša ko ga mešaš s tako fukušnico kot je fanta pač en veš kaj ti ustreza…škoda vsakega deci vina da ga uničuješ z fanto….
ps.
ti pojma nimapš kaj ti ustreza..zato smo drugi tu da ti povemo in odpremo oči[/quote]

Seveda ja, ti mi boš odprl oči?:)))) Raje pomagaj sebi.


pa kaj si ti ena butara no…ljudi je občutkov orpal nebrzdan kapitlizem, ko kot opice živije in oponašajo življenje drugih…zadevat se ga je potrebno v življenju…pa ne nujno z alkotom..ti recimo se ga azdevaš..s čim? z nečim sigurno, lahk da z pucarijo ali nudenju uslug možu…


z svojo antialkoholno držo in uničevanjem refokša ko ga mešaš s tako fukušnico kot je fanta pač en veš kaj ti ustreza…škoda vsakega deci vina da ga uničuješ z fanto….
ps.
ti pojma nimapš kaj ti ustreza..zato smo drugi tu da ti povemo in odpremo oči[/quote]

Seveda ja, ti mi boš odprl oči?:)))) Raje pomagaj sebi.[/quote]
no vidiš..si že anredila prvi korak k ozdravitvi svoje duše….priznala si da si potrebna….pomoči…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close